Do krimi zpráv přidali i hledané osoby

Datum: 23.10.2009 Autor: pedis Přečteno: 1092

Zpravodajský internetový portál krimidoma.cz získává mezi českou internetovou populací na oblibě a jeho tvůrci se proto rozhodli jej od základů předělat. Portál tak získal nejen zbrusu nový design, ale i několik užitečných funcí, mezi něž patří například zveřejňování více než desítky náhodně vybraných osob, po nichž policisté vyhlásili celostátní pátrání.

Krimidoma.cz
Krimidoma.cz - policie pátrá
Krimidoma.cz - top zprávy

Více než deset tisíc článků. To je už slušná porce kriminality o niž informuje informační krimi portál krimidoma.cz a to za přibližně čtvrt roku jeho fungování. Připočteme-li k počtu zpráv fakt, že jsou všechny zprávy rozdělené přehledně podle regionů a dokonce i podle měst a těch nejmenších obcí, nelze v tomto ohledu tvůrcům portálu nic vytknout.
Oni šli ale ještě dál a co jiného ke kriminalitě patří stejně jako denně aktualizované zpravodajství? Jsou to pochopitelně pátrací relace policie ČR. Není snadné vyhledávat ve volně dostupné databázi policie a kdo to zkusí, skoční většinou u písmene A, protože policejní databáze je seřazená právě podle abecedy, přičemž jen hledaných mužů z České republiky je více než osm tisíc.
Tvůrci portálu krimidoma.cz proto vymysleli systém, jak lidem hledané osoby postupně představovat a navíc se nemusejí obávat toho, že jejich databáze bude zastaralá a lidé tak budou hledat osoby, po nichž bylo pátrání už dávno zastavené.
Na protále krimidoma.cz se zobrazuje dvanáct náhodně vybraných hledaných osob včetně jejich fotografií a popisu, přičemž každou hodinu se jedna hledaná osoba přidává a zároveň jedna ubývá.
Z těchto dvanácti aktuálně zveřejněných osob se pak vždy dva lidé zobrazují na všech podstránkách portálu. I tyto dva lidé se náhodně střídají, přičemž se zobrazuje vždy jedna žena a jeden muž.
Co dodat. Originální nápad, příjemné prostředí a navíc velmi užitečná funkce, která snad napomůže policistům ČR při jejich pátrání.


 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce