Do krimi zpráv přidali i hledané osoby

Datum: 23.10.2009 Autor: pedis Přečteno: 1147

Zpravodajský internetový portál krimidoma.cz získává mezi českou internetovou populací na oblibě a jeho tvůrci se proto rozhodli jej od základů předělat. Portál tak získal nejen zbrusu nový design, ale i několik užitečných funcí, mezi něž patří například zveřejňování více než desítky náhodně vybraných osob, po nichž policisté vyhlásili celostátní pátrání.

Krimidoma.cz
Krimidoma.cz - policie pátrá
Krimidoma.cz - top zprávy

Více než deset tisíc článků. To je už slušná porce kriminality o niž informuje informační krimi portál krimidoma.cz a to za přibližně čtvrt roku jeho fungování. Připočteme-li k počtu zpráv fakt, že jsou všechny zprávy rozdělené přehledně podle regionů a dokonce i podle měst a těch nejmenších obcí, nelze v tomto ohledu tvůrcům portálu nic vytknout.
Oni šli ale ještě dál a co jiného ke kriminalitě patří stejně jako denně aktualizované zpravodajství? Jsou to pochopitelně pátrací relace policie ČR. Není snadné vyhledávat ve volně dostupné databázi policie a kdo to zkusí, skoční většinou u písmene A, protože policejní databáze je seřazená právě podle abecedy, přičemž jen hledaných mužů z České republiky je více než osm tisíc.
Tvůrci portálu krimidoma.cz proto vymysleli systém, jak lidem hledané osoby postupně představovat a navíc se nemusejí obávat toho, že jejich databáze bude zastaralá a lidé tak budou hledat osoby, po nichž bylo pátrání už dávno zastavené.
Na protále krimidoma.cz se zobrazuje dvanáct náhodně vybraných hledaných osob včetně jejich fotografií a popisu, přičemž každou hodinu se jedna hledaná osoba přidává a zároveň jedna ubývá.
Z těchto dvanácti aktuálně zveřejněných osob se pak vždy dva lidé zobrazují na všech podstránkách portálu. I tyto dva lidé se náhodně střídají, přičemž se zobrazuje vždy jedna žena a jeden muž.
Co dodat. Originální nápad, příjemné prostředí a navíc velmi užitečná funkce, která snad napomůže policistům ČR při jejich pátrání.


 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce