Krásná vůně bez chemie

Datum: 23.10.2009 Autor: Bytove parfemy Přečteno: 768
/images/clanky/1256298662_kampan01.jpg

Difuzor aromatických látek je novým trendem mezi bytovými vůněmi. Díky jeho zajímavému designu, absolutní zdravotní nezávadnosti a pestré škále nabízených vůní si rychle získává široký okruh příznivců. Nyní tato užitečná novinka dorazila i do Česka.
Osvěžovač vzduchu již nemusí mít podobu přípravků šířících kolem sebe zdraví škodlivé chemikálie, ani nevzhledných papírových stromečků, které sice umí ,,přebít“ nepříjemné pachy, ale jejich vůně se asi líbí málokomu.

Nabídku nejrůznějších bytových parfémů a osvěžovačů vzduchu před nedávnem obohatila velmi zajímavá novinka- difuzor aromatických látek. Jedná se o lahvičku s vonnou esencí, která je uzavřena dřevěnou zátkou s otvorem uprostřed. Do tohoto otvoru se vkládají tyčinky z přírodního bambusu. Princip uvolňování vůně je jednoduchý- po pórovitých bambusových tyčinkách vonná esence vzlíná a následně se šíří (tedy difunduje) do prostoru. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek, takže se nemůže stát, že bude difuzor pro daný prostor příliš silný. Zkrátka příjemně provoní celou místnost přesně tak, jak potřebujete k vytvoření příjemné atmosféry a poslouží i jako zajímavý estetický doplněk- italský výrobce si dal práci nejen s obsahem lahvičky, ale i jejím designem.

Náplní difuzorů certifikovaných švýcarskou organizací IFRA (International Fragrance Association) jsou pouze přírodní látky- éterické oleje, jejichž uvolňováním nevznikají žádné škodliviny. Naopak, éterické oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění, nebo prozměnu napomáhat k uklidnění těla i duše, stačí z pestré nabídky zvolit vhodnou variantu. Díky přírodní bázi je výsledná vůně příjemná, nevtíravá a hlavně na hony vzdálená vůním chemickým, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Některé typy esencí i výborně pohlcují nežádoucí pachy.

Přes veškeré výhody není tato vůně do bytu nijak nákladnou záležitostí, cenově je srovnatelná s běžně prodávanými značkami osvěžovačů. Dokonce většinou vychází levněji, menší balení totiž vydrží i půl roku a větší až 10 měsíců. Po spotřebování obsahu lahvičky lze samotné tyčinky ještě dále požívat- napříkald na provonění šatníku.

Jestliže u sebe doma chcete mít příjemnou a pohodovou atmosféru a zvažujete koupi nějakého bytového parfému, je přírodní difuzor určitě možností, která stojí za zvážení. Obzvlášť v případě, kdy vám není lhostejné vaše zdraví a kromě bezpečného přípravku hledáte i nevtíravou přírodní vůni, vkusný doplněk interiéru či zdravý dárek pro Vaše blízké.

Pokud jste se již pro difuzor rozhodli a nyní jen přemýšlíte kde jej pořídit, můžete využít služeb našeho internetového obchodu nebo navštívit naši prodejnu (Pražákova 52, Brno- Horní Heršpice), kde si lze difuzor nejen zakoupit, ale i přivonět ke vzorkům všech nabízených vůní.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce