Webbanner – místo pro Vaši ikonku

Datum: 19.10.2009 Autor: Antorr Přečteno: 542

Chcete někam na internetu umístit Vaši ikonku či banner, ale nevíte kam? Pak právě pro Vás je určena služba www.webbanner.cz.


Webbanner – místo pro Vaši ikonku

Na stránky webbanner můžete zcela zdarma umístit ikonku či banner. Samostatné umístění ikonky či banneru je velice jednoduché, stačí zadat název banneru, adresu, kam se má odkazovat a nahrát samotný banner, který je umístěn ve Vašem počítači, na web. Po načtení se bude Vaše ikonka zobrazovat na prvním místě, a ostatní ikonky se posunou o jednu pozici. Pokud přibudou další ikonky, tak Vaše se vždy o jednu pozici posune. Protože určitě budete chtít, aby Vaše ikonka či banner byla na prvním místě, tak stačí vložení opakovat. Vložení lze libovolně opakovat. Vkládána ikonka musí být ve formátu 88x31. Pokud byste měli zájem propagovat více Váš web, pak jsou zde pro Vás služby ještě dvou internetových stránek. První z ní je www.iconsweb.com a druhou bannestep.com, ovšem na těchto stránkách je třeba vkládat bannery o velikosti 300x250px. Pokud vložíte menší či větší obrázek, tak se automaticky upraví na požadovanou velikost. Určitě se ptáte, proč tuto službu využít, pak odpověď je zcela prostá. Zdarma získáte zpětný odkaz, který může posunout ve vyhledávačích Vaše stránky na lepší pozice. Zároveň můžou přijít přímí zákazníci, které zaujme Vaše ikonka či banner. Další výhodou je, že se Vám můžou ozvat podobné stránky, které budou mít zájem o výměnu zpětných odkazů. Výměna zpětných odkazů povede ke zvýšení pozic ve vyhledávačích, zároveň se mohou zvětšit i hodnoty PageRanku a S-ranku. Toto vše má za následek zhodnocení Vašich stránek.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce