Magická bílá tabule - kancelářský hit roku

Datum: 19.10.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 577
/images/clanky/1255965194_magickebiletabule.jpg

Na českém trhu se tento rok objevil zajímavý produkt mířící především do kanceláří, jednacích místností a přednáškových sálů, který vzbudil velkou pozornost manažerů. Nese název magická bílá tabule a jedná se o náhradu klasických flipchartů - oproti nim Vám ušetří nejen finanční prostředky, ale také starosti související s jejich nesnadnou přenositelností. A navíc je ohleduplnější k životnímu prostředí!

Bílá tabule
Prezentační video
www.magicketabule.cz

Magic whiteboard, neboli magická bílá tabule, má oproti flipchartu celou řadu výhod. Koupíte ji ve formě role o délce dvaceti metrů, která Vám v kanceláři nezabere skoro žádné místo a stejně tak ji můžete bez problémů vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou - váží totiž pouhý jeden kilogram. Jedna role přitom skrývá 25 snadno odtržitelných archů. Ty mají stejné rozměry jako archy pro flipchart (A1 - 60 x 80 cm) a je zcela na Vás, zda využijete jen jeden, či si z jejich většího počtu vytvoříte tabuli libovolných rozměrů. Navíc máte možnost výběru ze dvou typů archů - v nabídce naleznete buď čistě bílé, či čtverečkované provedení.
Nyní se však konečně dostáváme k tomu, proč nese tabule přívlastek magická - k přichycení archů totiž nepotřebujete vůbec nic - zapomeňte na připínáčky a lepící pásky, díky tomu, že jsou archy vyrobeny ze staticky nabité polypropylenové fólie, snadno je umístíte na libovolný hladký povrch (zdi, sklo i dřevo). Stejně lehce je pak lze sejmout a navíc není problém přichytit na jejich povrch fotografie či poznámkové papíry.
Psát můžete na magickou bílou tabuli standardním popisovačem na obyčejné bílé tabule, vše pak jednoduše do čista smažete ubrouskem. Další velkou výhodou magické bílé tabule je tak fakt, že každý arch lze použít vícekrát (čistý bílý 25x, čtverečkovaný 10x). Dost však bylo psaných informací, určitě zhlédněte i prezentační video, ve kterém si sami uděláte přehled o všech výhodách použití magické bílé tabule.
Magická bílá tabule sklízí úspěchy nejen v Čechách, ale i po celém světě - v britské soutěži Dragon’s Den (u nás běží na ČT1 pod názvem Den D) zaujala významné investory natolik, že její vynálezci See Neil a Laura Westwood získali na její propagaci a vývoj 100 000 liber.
Pořádáte-li tedy často konference, týmové porady a prezentace, určitě si tuto skvělou alternativu k flipchartu pořiďte - objednávat můžete na www.magicketabule.cz .

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce