Váš pes, vše pro Vašeho miláčka

Datum: 16.10.2009 Autor: Antorr Přečteno: 750

Máte doma domácího miláčka? Psíka, který je pro Vás vším? Pak právě pro Vás jsou určeny tyto stránky. Vas-pes.cz je internetový portál zaměřený na různé rasy, celkově se zde nachází 300 ras psů.

http://
http://
http://

Každá rasa má u sebe informace o vzniku, o době kdy vznikla, proč se tak jmenuje, ale i zároveň co má ráda, nebo další zajímavosti o ní. Je zde možno naleznout rasy jako jsou Yorkšírský teriér, Labradorský retriever, Německý ovčák, Jack Russell Teriér, Americký stafordširský terier, nebo Francouzský buldoček. Součástí portálu vas-pes.cz je i e-shop, ve kterém můžete koupit různé sladkosti či oblečky pro Vašeho mazlíčka. Dále je možno zde naleznout kalendář svátků, ve kterém je možno zjistit, kdy Váš mazlíček má svátek. A poslední výraznější částí portálu vas-pes.cz je internetová seznamka pro psy. Pokud se cítí Váš pes osaměle, nemůžete pro něj najít družku, či naopak chcete štěňátka, ale chcete mít stejnou rasu a nikdo v okolí nemá to co Vy, pak je právě pro Vás naše internetová seznamka. Pokud jedete na dovolenou a nemůžete si vzít sebou svého psa, tak si můžete vybrat nejbližší psí hotel a umístit do něj svého mazlíčka na dobu pobytu v zahraničí. Kdyby se stalo, že se Váš pejsek někde zatoulal, tak v sekci psí útulky můžete naleznout i nejbližší psí útulky a obvolat je, jestli se zde nenachází Váš pes. Ať již budete hledat psí salóny, útulky, chovné stanice, veterináře, psí salóny, či firmy které se zabývají chovem psů a péčí o psy, či cokoliv o rasách tak na našich stránkách to naleznete, a pokud by zde nebyly požadované informace, tak stačí pouze do knihy hostů a my je v co nejbližší době dodáme.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce