Bezpečnostní kování HOLAR

Datum: 14.10.2009 Autor: Karel Novotný Přečteno: 530

Myslíte si, že máte dostatečně zabezpečený dům?
Řada z nás se domnívá, že pro zabezpečení našeho soukromého majetku je dostačující výměna běžného zámku za bezpečnostní v domnění, že se jedná o jediný způsob jakým pachatelé do objektů vnikají. Bohužel se jedná o velký omyl. Snad každé vchodové dveře se na první pohled zdají velice pevné a nezničitelné. Bezpečnostní dveře jsou vstupní branou do našeho soukromí a zároveň také nejdůležitějším prvkem ochrany našich domovů před okolním světem. Proto nás okolnosti občas donutí vyměnit dveřní bezpečnostní kování. Je pravdou, že existuje mnoho zajímavých materiálů pro výrobu kování.

bezpečnostní kování
dveřního kování
Bezpečnostního kování


A proč se tím zabýváme? Přibližně každých 40 minut dojde k vloupání do bytu. Přibližně jen jedno procento z celkové hodnoty ukradeného majetku se podaří policii vypátrat. Celková škoda, kterou každoročně v českých domácnostech způsobí jen zloději a požáry, je větší než jedna miliarda korun.
Chcete být v této statistice? Svěřte své bezpečnostní kování profesionálům.
HOLAR vyrábí své produkty pouze z masivní nerezové oceli, protože není jiný lepší materiál pro výrobu kvalitního dveřního kování. Nerezová ocel splňuje náročné požadavky pro funkčnost, užitou hodnotu, kompaktibilitu a neškodnost vůči životnímu prostředí. Prakticky nezničitelná nerezová ocel je zvláště vhodná pro velmi časté používaní dveří. S ohledem na životní prostředí jsou potom výrobky z nerezové oceli recyklovatelné z více jak 50%. HOLAR zvyšuje bezpečnost proti vniknutím i svým designem a konstrukcí. Bezpečnostní kování je možné použít na všechny typy vstupních a interiérových dveří. Možnost volby tvaru kliky dle přání zákazníka.

… extrémní ochrana Vašeho bezpečí z nerez oceli

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce