Komfort půjčka s bonusem 5 %

Datum: 12.10.2009 Autor: Antorr Přečteno: 466

Ke komfort půjčce nyní obdržíte bonus 5 % z částky, kterou si půjčíte. Například k půjčce 100 000 Kč získáte dalších 5 000 Kč, které nemusíte splácet.


Komfort půjčka s bonusem 5 %

Komfort půjčka je rychlá půjčka od renomované společnosti za velmi výhodných podmínek. O půjčku můžete žádat online nebo po telefonu. Vyřízení je snadné a pohodlné. Peníze můžete použít na cokoliv. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. Potřebujete nutně peníze? Snadno a rychle? A nevíte kde? Máme pro Vás řešení, s naší komfortní půjčkou získáte peníze rychle do celkové výše až 600 000 KČ bez ručení. Proč tedy dělat věci složitě, když jdou snadno? Nemusíte vyplňovat tuny papírů, čekat hodiny na přepážce aniž máte tušení, jestli s žádostí uspějete. S námi získáte půjčku snadno a rychle za velmi výhodných podmínek. Aktuální akční RPSN je od 5,85 procent. Pro využití naší komfort půjčky musíte splňovat následující podmínky: mít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz), dva telefonní kontakty, doklad pro ověření adresy (lze použít například SIPO) a doklad o potvrzení příjmu. Zároveň musíte být starší 18 let a mít trvalý pobyt na území České Republiky, a mít trvalý zdroj příjmů. Půjčit si můžete například 70 000 Kč s měsíční splátkou jen 1.553 Kč. (RPSN 20,21 %] Zároveň si můžete k půjčce sjednat pojištěni pro případ dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání, plné invalidity, či úmrtí.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce