Nekonečná zábava s RC modely

Datum: 11.10.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 473

RC modely patří mezi nejoblíbenější hračky pro malé i velké - snad každý někdy snil o perfektním autu na dálkové ovládání, lodi, nebo třeba vrtulníku. Překotný vývoj techniky nyní navíc způsobil, že dříve nemyslitelně propracované a výkonné RC modely jsou k dostání za příznivé ceny a v širokém spektru typů dopravních prostředků. Pokud chcete udělat Vašemu dítěti (nebo třeba sobě) radost nějakou zajímavou technickou hračkou, s RC modely určitě neuděláte chybu.

modely na dálkové ovládání
RC tanky
RC auta

RC modely, neboli modely na dálkové ovládání, seženete v mnoha podobách - už to nejsou jen auta, ale také například lodě, vrtulníky, letadla, tanky, roboti…Všechny tyto hračky navíc disponují nejen výkonným pohybovým aparátem, ale také propracovaným vzhledem a také dlouhou výdrží na baterie.

Specializované obchody na RC modely jsou samozřejmě tím nejlepším místem, kde tyto hračky koupit. Jedním z těch nejzajímavějších je e-shop RC Guru. Ten nabízí opravdu rozsáhlý sortiment RC modelů, ze kterého si vybere snad každý. Narazíte zde jak na velmi levné a poměrně jednoduché modely, tak i na ty opravdu maximálně propracované a výkonné, které tvoří naprostou špičku mezi současnými RC modely.

Mezi nejoblíbenější produkty z nabídky tohoto e-shopu patří nejen RC auta a řada dopravních prostředků, ale také RC tanky, se kterými si vyhraje každý fanda vojenské techniky. Ty se prodávají i v sadách po dvou, protože poté umožňují mezi sebou dokonce i realisticky zápasit! Zajímavostí je, že některé RC tanky dovedou mimo samotné jízdy také opravdu střílet – jako střelivo se využívají kuličky do airsoftových zbraní.

RC modely jsou zkrátka opravdu perfektním dárkem - zabaví nejen Vaše ratolesti, ale určitě nadchnou i Vaše kolegy v práci, či například manžela. Až tedy příště budete přemýšlet nad netradičním a zajímavým dárkem, vzpomeňte si na RC modely a internetový obchod RC Guru - zde si určitě vyberete.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce