Karel Hadek – Pohled očima kosmetičky

Datum: 11.10.2009 Autor: Soňa Zikmundová Přečteno: 753

Jako dlouholetá kosmetička mám zkušenosti s mnoha výrobky různých, někdy i renomovaných značek. Pro svou práci jsem se musela seznámit se vším, co náš trh obsahuje a nabízí, abych klientkám poskytla tu nejlepší kosmetiku. Stanovila jsem si však pro svou práci některé priority.

E-shop Soňi Zikmundové Kosmetika chytře (prodejce kosmetiky Karel Hadek)


Jako dlouholetá kosmetička mám zkušenosti s mnoha výrobky různých, někdy i renomovaných značek. Pro svou práci jsem se musela seznámit se vším, co náš trh obsahuje a nabízí, abych klientkám poskytla tu nejlepší kosmetiku. Stanovila jsem si však pro svou práci některé priority. První mou prioritou bylo to, že nesmím klientkám v žádném případě uškodit.A na to je potřeba se dívat z dlouhodobého hlediska. Druhou mou zásadou je to, že kosmetika nesmí škodit ani mně, neboť jsem s ní dennodenně v přímém kontaktu. Tím se dostávám k nejčastějšímu problému, a sice nesnášenlivosti jedince na různé konzervanty a jiné chemické, či rádoby přírodní ingredience, obsažené v kosmetických přípravcích, které některé firmy inzerují a vytvářejí tím u zákaznic iluzi věčného mládí. Mnoho z žen podlehne často masivnímu, ale čistě komerčnímu tlaku v reklamách aniž si uvědomují, že si vlastně mohou škodit. Vysvětlím: Některé přípravky, nabízené pro zlepšení pleti, totiž obsahují chemické látky, které při používání pleť dehydrují, přičemž jsou tyto výrobky často deklarované jako hydratační. A přitom fakticky pleti škodí. Katastrofální výsledky dlouhodobého používání těchto přípravků mám u mnoha svých, především nových klientek, často přímo před očima. Jak často říkají, zkouší na trhu najít nové a nové přípravky, řešící jejich problémy s pletí. Jako řešení jim nabízím, dle mého názoru, revoluční kosmetiku na čistě přírodní bázi Karla Hadka. Jako profesionálka se zajímám o chemické složení preparátů a právě Karel Hadek je má opravdu čistě přírodní, což ze složení zcela jasně vyplývá. Tato kosmetika sice není obsažena v reklamních blocích televizí, či jiných médií, zato však vykazuje naprosto ojedinělé výsledky. Preparáty jsou nejen kosmetikou, ale mnohdy mají i velice významné léčivé účinky. Například Althea na rozšířené cévky, lipioséra, které řeší i pigmentové nerovnosti pokožky nebo přípravky s eleutheroccocem na posílení imunity organizmu. Výhradně s výrobky Karla Hadka pracuji již čtrnáct let a všechny mé klientky jsou s nimi spokojeny, a proto od nich nehodlám ustupovat. Tato kosmetika mě přivedla ke skálopevnému přesvědčení, že ošetřování pleti musí být v souladu s přírodou a nikoliv jít proti ní. A ještě něco navíc, je přece daleko důležitější obsah a účinek, nežli krásná krabička s nabídkou věčného mládí a ohlupující reklama v médiích. Zkrátka, na kosmetiku firmy Karel Hadek nedám dopustit.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce