Registrace do katalogů

Datum: 10.10.2009 Autor: Antorr Přečteno: 528

Potřebujete registrovat do katalogů? Ať už rychle, nutně či Vás to nebaví, my Vám pomůžeme. Pokud se obrátíte na nás, tak se setkáte s profesionálním přístupem a jednou z největších nabídek katalogů.

http://
http://
http://

Máte svoje webové stránky a potřebujete je propagovat? Levně a rychle? Pak pro Vás máme řešení, můžete si nechat udělat propagaci od nás. Ceny jsou lidové, rychlost je většinou do dvou dnů a služby profesionální. Po dokončení registrace bude vystavena faktura jako samozřejmost. Je možno si nechat provést registraci do 200 cz, 50 sk obecných katalogů. Dále 25 katalogů e-shopů a deseti firemních katalogů. Pokud byste byli náročný zákazník a potřebovali se protlačit za každou cenu, tak můžeme nabídnout ještě registraci do 75 katalogů, co vyžadují umístění zpětného odkazu na Vaše stránky, a 125 PR článků můžeme vydat. To vše samozřejmě za nejnižší ceny, cena za jeden český a slovenský obecný katalog činí 3 kč. Pokud vlastníte stránky, které jsou určeny především pro zahraniční návštěvníky, tak se na nás lze také obrátit, nabízíme totiž registraci do anglických, německých, francouzských, španělských a ruských katalogů. Pokud nebudeme mít zemi v nabídce, tak se jde dohodnout na individuálních podmínkách. Po dokončení práce je samozřejmě vytvořen report kam bylo všude registrováno. V samotném průběhu registrace chodí na dodaný e-mail potvrzení z katalogů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce