Netradiční dovolená v exotickém Thajsku

Datum: 10.10.2009 Autor: Milan Peterka Přečteno: 724

Nad dovolenou se nepřemýšlí pouze v létě, ale prakticky celý rok. Je potřeba naplánova kdy se pojede, jestli bude volný termín a hlavně kam. Mnohým lidem již docházejí nápady.

thajská kuchyně
ubytování v Thajsku
dovolená v Thajsku

Nad dovolenou se nepřemýšlí pouze v létě, ale prakticky celý rok. Je potřeba naplánova kdy se pojede, jestli bude volný termín a hlavně kam. Mnohým lidem již docházejí nápady. Klasika je Chorvatsko. Problémem je, že zde bylo již mnoho lidí, vy jste zde taky určitě již strávili dovolenou, je zde plno turistů. Prostě to celé není nějak ono. Další možností jsou last minute letadlem do nějakých vzdálených krajin. Zde je opět ale mnoho turistů a existují zde obrovské turistické centra. Jako nádherná alternativa k těmto již známým destinacím by mohla být dovolená v Thajsku. Tato země je velmi krásná, plná exotiky a ještě se nestihla plně vypořádat s turistickým ruchem. Lidé se teprve začínájí vzpamatovávat z návalu návštěvníků, takže si můžete užít krásnou dovolenou bez typických atrakcí zaměřených na turisty. Například pláže. Pláže jsou skoro na všech místech písčité. Další jejich výhodou oproti jiným zemím je, že si je nemůže koupit žádný hotel. Pokud si zařídíte ubytování v Thajsku, nemáte tak přístup jen k pláži svého hotelu nebo komplexu apartmánů, ale nabízí se vám naprosto všechny pláže bez omezení. Jedním z dalších lákadel může být thajská kuchyně. I když zde je to velmi ošemetné. Jak vás již asi napadlo, ne každá restaurace na tom bude dobře s hygienou. Nicméně pokud si zvolíte podnik na hlavní třídě, rozhodně nebude kvalita služeb horší než v jiných turistických letoviskách. Druhým problémem thajské kuchyně jsou jsou tolik populární fastfoody. S přísunem turistů zde začaly jako houby po dešti růst KFC, MCDnaldy a podobné. Jak je tedy viděl, zbývá posledních pár let, než se i tato krásná země změní. Pokud tedy již nyní plánujete dovolenou na příští rok, rozhodně se zamyslete nad touto zajímavou exotickou zemí.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce