Evropské Centrum Odškodného - Evco

Datum: 09.10.2009 Autor: Pavel Martínek Přečteno: 7326
/images/clanky/1255113471_ilust_penize_denik-galeriet.jpg

Evropské Centrum Odškodného je jediná společnost v ČR, která se zabývá získáváním náležitého odškodného za újmu na zdraví při dopravních nehodách ze zákonného pojištění. Viníka nehody, se naše činnost nedotkne. Za zastupování poškozeného klienta - Vás - si z vaší peněženky nevezmeme ani korunu! Neplatíte žádné vstupní poplatky a to ani během řízení s pojišťovnou. Nárok na odškodné mají i lidé, kteří v době nehody nebyli nikde pojištěni! Odškodnění je možné, pokud neuplynulo od data vzniku dopravní nehody více jak 4 roky

Evropské Centrum Odškodného
nahlášení dopravní nehody
Spoluprác s Evco

Byli jste za poslední 4 roky účastníkem dopravní nehody, ze které máte poškozené zdraví?

Společnost Evropské Centrum Odškodného Vám pomůže! Budou pro Vás pracovat ti nejlepší advokáti v oboru, posudkový lékaři, soudní znalci a biomechanik. A Vás to z Vaší peněženky nebude stát ani korunu. Provizi si vezmeme, až po vymožení odškodného. A pokud se to nepovede? Nic neplatíte!
V druhé části článku se dozvíte, že se jedná o nový unikátní projekt, který v Česku dosud neexistoval a my hledáme nové schopné lidi pro jeho úplnou realizaci a kompletní pokrytí celé ČR.

Evropské Centrum Odškodného je jediná společnost v ČR, která se zabývá získáváním náležitého odškodného za újmu na zdraví při dopravních nehodách z povinného pojištění. Viníka nehody se naše činnost nedotkne. Tudíž, i když dopravní nehodu zaviní Váš příbuzný, nemusíte se bát, že mu nějak uškodíte, když se na nás obrátíte! To Vám můžeme garantovat, pokud tedy viník nebyl pod vlivem alkoholu nebo drog.
Samozřejmě, že nárok na odškodné máte, i když jste nebyli nikde pojištěni.
Odškodnit Vás můžeme, pokud dopravní nehoda není starší jak 4 roky.
Na nás se obracejte pouze tehdy, pokud Vy sami nevíte, o kolik peněz si máte požádat.
Evropské Centrum Odškodného má za svoji roční působnost v ČR průměr odškodného na klienta 154 000 Kč.

Chcete si o peníze zažádat sami? Zažádejte si, běhejte po institucích, zjišťujte, co všechno k tomu potřebujete, atd., a nebo Vaším odškodněním pověřte profesionály v oboru, advokáty Evropského Centra Odškodného, kteří si nechají zaplatit jen tehdy, pokud se vše dovede ke zdárnému konci. Používáme tento model, neboť jsme nejlepší a nebojíme se, že nevyhrajeme. Nebo jděte k právníkovi, který se zabývá vším možným, není specialista, nechá si platit ihned a nemá motivaci případ dotáhnout až do konce. My tu motivaci máme, neboť když nevyhrajeme, nedostaneme zaplaceno.
Vše navíc dokážeme velmi urychlit a peníze můžete mít na svém účtu velmi brzo.

Kdo může být našim klientem?
Každý účastník dopravní nehody, který není viníkem a utrpěl zdravotní újmu na zdraví nebo pozůstalí zesnulého při dopravní nehodě (manželé, děti, rodiče, sourozenci a všichni lidé žijící ve společné domácnosti se zesnulým). A to vše až 4 roky zpětně!
Pomozte rozšířit a zdokonalit náš tým!

Koho hledáme: Obchodní zástupce, manažery, a pokud se osvědčíte, můžete se stát Regionálním ředitelem!
Co nabízíme: práci se seriozními lidmi v úspěšné společnosti, volnou pracovní dobu, ohodnocení dle Vaší pracovitosti, tedy 4 -16 % z klientovy smlouvy, což je, dle námi průměrně vymožené částky, 6 až 24 tisíc do Vaší kapsy za klienta.
Co požadujeme? Seriozní jednání, pracovitost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, selský rozum. Je jedno, zda máte 2 vysoké školy nebo jste „pouze“ někde vyučeni, důležité je, co ve Vás je a zda se umíte otevřít novým možnostem, které nabízí Evropské Centrum Odškodného.
Co na to finanční krize? Nehody byly, jsou a budou, počty automobilů rostou a na nás nemá žádný vliv ekonomická ani politická situace, tudíž je to byznys navždy.
Jaký máme produkt? Nabízíme lidem peníze a žádné po nich nechceme! Znáte něco takového?
Jak začít? Vyplnit formulář na webu.My Vás budeme kontaktovat, pošleme Vám doplňující informace a pozveme na školení, které stojí 0 až 1000 Kč dle množství lidí na školení, místa, pronajatých prostor, občerstvení, zaplacení školitele a v neposlední řadě zpoplatněním zabráníme tomu, že se nenechá vyškolit kdejaký „chytrák“, který při první překážce skončí. Kdo si něco zaplatí, chce většinou peníze zpět!
Na konci školení podepíšete smlouvu o obchodním zastoupení a dostanete plnou moc zastupovat Evropské Centrum Odškodného. Po informacích, které dostanete na školení, budete ihned schopni začít pracovat a vydělávat. Pokud ne, tak to vůbec nevadí, se vším Vám pomůžeme, stačí se zeptat. Kdo se ptá, ten má zájem a my tak víme, komu má dále smysl se věnovat a pomáhat mu vybudovat jeho kariéru.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce