Evropské Centrum Odškodného - Evco

Datum: 09.10.2009 Autor: Pavel Martínek Přečteno: 7217
/images/clanky/1255113471_ilust_penize_denik-galeriet.jpg

Evropské Centrum Odškodného je jediná společnost v ČR, která se zabývá získáváním náležitého odškodného za újmu na zdraví při dopravních nehodách ze zákonného pojištění. Viníka nehody, se naše činnost nedotkne. Za zastupování poškozeného klienta - Vás - si z vaší peněženky nevezmeme ani korunu! Neplatíte žádné vstupní poplatky a to ani během řízení s pojišťovnou. Nárok na odškodné mají i lidé, kteří v době nehody nebyli nikde pojištěni! Odškodnění je možné, pokud neuplynulo od data vzniku dopravní nehody více jak 4 roky

Evropské Centrum Odškodného
nahlášení dopravní nehody
Spoluprác s Evco

Byli jste za poslední 4 roky účastníkem dopravní nehody, ze které máte poškozené zdraví?

Společnost Evropské Centrum Odškodného Vám pomůže! Budou pro Vás pracovat ti nejlepší advokáti v oboru, posudkový lékaři, soudní znalci a biomechanik. A Vás to z Vaší peněženky nebude stát ani korunu. Provizi si vezmeme, až po vymožení odškodného. A pokud se to nepovede? Nic neplatíte!
V druhé části článku se dozvíte, že se jedná o nový unikátní projekt, který v Česku dosud neexistoval a my hledáme nové schopné lidi pro jeho úplnou realizaci a kompletní pokrytí celé ČR.

Evropské Centrum Odškodného je jediná společnost v ČR, která se zabývá získáváním náležitého odškodného za újmu na zdraví při dopravních nehodách z povinného pojištění. Viníka nehody se naše činnost nedotkne. Tudíž, i když dopravní nehodu zaviní Váš příbuzný, nemusíte se bát, že mu nějak uškodíte, když se na nás obrátíte! To Vám můžeme garantovat, pokud tedy viník nebyl pod vlivem alkoholu nebo drog.
Samozřejmě, že nárok na odškodné máte, i když jste nebyli nikde pojištěni.
Odškodnit Vás můžeme, pokud dopravní nehoda není starší jak 4 roky.
Na nás se obracejte pouze tehdy, pokud Vy sami nevíte, o kolik peněz si máte požádat.
Evropské Centrum Odškodného má za svoji roční působnost v ČR průměr odškodného na klienta 154 000 Kč.

Chcete si o peníze zažádat sami? Zažádejte si, běhejte po institucích, zjišťujte, co všechno k tomu potřebujete, atd., a nebo Vaším odškodněním pověřte profesionály v oboru, advokáty Evropského Centra Odškodného, kteří si nechají zaplatit jen tehdy, pokud se vše dovede ke zdárnému konci. Používáme tento model, neboť jsme nejlepší a nebojíme se, že nevyhrajeme. Nebo jděte k právníkovi, který se zabývá vším možným, není specialista, nechá si platit ihned a nemá motivaci případ dotáhnout až do konce. My tu motivaci máme, neboť když nevyhrajeme, nedostaneme zaplaceno.
Vše navíc dokážeme velmi urychlit a peníze můžete mít na svém účtu velmi brzo.

Kdo může být našim klientem?
Každý účastník dopravní nehody, který není viníkem a utrpěl zdravotní újmu na zdraví nebo pozůstalí zesnulého při dopravní nehodě (manželé, děti, rodiče, sourozenci a všichni lidé žijící ve společné domácnosti se zesnulým). A to vše až 4 roky zpětně!
Pomozte rozšířit a zdokonalit náš tým!

Koho hledáme: Obchodní zástupce, manažery, a pokud se osvědčíte, můžete se stát Regionálním ředitelem!
Co nabízíme: práci se seriozními lidmi v úspěšné společnosti, volnou pracovní dobu, ohodnocení dle Vaší pracovitosti, tedy 4 -16 % z klientovy smlouvy, což je, dle námi průměrně vymožené částky, 6 až 24 tisíc do Vaší kapsy za klienta.
Co požadujeme? Seriozní jednání, pracovitost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, selský rozum. Je jedno, zda máte 2 vysoké školy nebo jste „pouze“ někde vyučeni, důležité je, co ve Vás je a zda se umíte otevřít novým možnostem, které nabízí Evropské Centrum Odškodného.
Co na to finanční krize? Nehody byly, jsou a budou, počty automobilů rostou a na nás nemá žádný vliv ekonomická ani politická situace, tudíž je to byznys navždy.
Jaký máme produkt? Nabízíme lidem peníze a žádné po nich nechceme! Znáte něco takového?
Jak začít? Vyplnit formulář na webu.My Vás budeme kontaktovat, pošleme Vám doplňující informace a pozveme na školení, které stojí 0 až 1000 Kč dle množství lidí na školení, místa, pronajatých prostor, občerstvení, zaplacení školitele a v neposlední řadě zpoplatněním zabráníme tomu, že se nenechá vyškolit kdejaký „chytrák“, který při první překážce skončí. Kdo si něco zaplatí, chce většinou peníze zpět!
Na konci školení podepíšete smlouvu o obchodním zastoupení a dostanete plnou moc zastupovat Evropské Centrum Odškodného. Po informacích, které dostanete na školení, budete ihned schopni začít pracovat a vydělávat. Pokud ne, tak to vůbec nevadí, se vším Vám pomůžeme, stačí se zeptat. Kdo se ptá, ten má zájem a my tak víme, komu má dále smysl se věnovat a pomáhat mu vybudovat jeho kariéru.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Dobré PR je konkurenční výhodou

Každá firma se snaží o co nejlepší image. Úkolem public relations (PR) je budování dobrého jména firmy.

Pomůžeme vám minimalizovat energetické ztráty vašeho domu

Zejména u starších domů díky jejich nedokonalé konstrukci dochází k velkým energetickým ztrátám. Kde je situace nejhorší a úniky jsou největší, pomůže odhalit termografie budovy pomocí kvalitní termokamery.

Kvalita povrstvení zorníků je pro ochranné brýle zásadní

Ochranné pracovní brýle musí maximálně chránit zrak a zajišťovat ideální výhled za každé situace. Zamlžené, poškrábané nebo znečištěné zorníky znesnadňují výkon práce a výrazně zvyšují riziko úrazu během pracovní...

Mýtus o půjčkách se zástavou nemovitostí

Chcete půjčku, kde nejsou poplatky předem? Tak naše nebankovní půjčka je zcela bez poplatků předem. Nemusíte se obávat poplatků. Požádejte si o půjčku ihned

Máte webové stránky opravdu kvalitní?

Internet umožňuje mnoho způsobů, jak svou firmu prezentovat a jak upozornit na sebe a na nabízené produkty či služby. Jedním ze základních způsobů prezentace firmy jsou webové stránky. Web může na první pohled zaujmout nebo...

Zateplení a hydroizolace plochých střech

Majitelé starších domů s plochou střechou musí často řešit řadu problémů nejen se špatnou hydroizolací, ale i problémy s tepelnou izolací. <br /> <br />

Brýle s ochranou proti zamlžení vhodné ke sterilizaci

Je běžným standardem, že uvex dodává na trh ochranné pracovní brýle s polakováním proti zamlžení. V současné době, kdy je kladen vysoký důraz na ochranu před virovým nebezpečím, se ve vývojovém středisku uvex podařilo...

Jaká je souvislost mezi inzercí na internetu a získáváním zpětných odkazů pro váš web?

Každá firma chce, aby se její web zobrazoval ve vyhledávačích na předních pozicích. Pořadí výsledků vyhledávání závisí zejména na počtu a kvalitě zpětných odkazů webové stránky.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce