Tiskárny – mají v dnešní době ještě opodstatnění?

Datum: 27.09.2009 Autor: Milan Nemecek Přečteno: 723

Před několika desetiletími tiskárny, byť i primitivní, změnili fungování mnoha firem. Jako každá technologie je i ona předurčena buď k zániku, nebo změně.

http://www.itiskarny.cz/
http://www.itiskarny.cz/
http://www.itiskarny.cz/

Před několika desetiletími tiskárny, byť i primitivní, změnili fungování mnoha firem. Jako každá technologie je i ona předurčena buď k zániku, nebo změně. Pokud se podíváte okolo, tak je na první pohled vidět, že se vše převádí do elektronické formy. Ať již se jedná o různé žádosti, formuláře nebo objednávky, vše se posílá přes internet. Dokonce i u voleb se uvažuje nad elektronickou podobou. Jak je tedy vidět, tiskárny směřují k druhé možnosti – zániku. Je to však pravda? Určitě je zde plno nevýhod. Potřebujete zaprvé tiskárnu, i když v dnešní době jsou již tiskárny levné. Dalším neduhem je nemožnost opravení již vytisknutého dokumentu. Pokud tisknete často, musíte měnit barvy do tiskárny. Podíváme-li se ale na problematiku z druhé strany, lze najít i plno výhod pro obhajobu tiskáren. Zaprvé si vytisknutou verzi můžete s sebou vzít i mimo civilizaci. Tam kde nejsou počítače nebo dokonce ani elektřina. Za druhé je vytisknutá kopie vhodná pro rychlé opravy a úpravy pouhou rukou a vkládání rychlých komentářů. Jako další argument lze použít, že se vytisknutá verze daleko lépe čte na papíru, než je tomu na obrazovce počítače. Taky je potřeba vyzdvihnout lepší a efektivnější učení z papíru, než z monitoru. Za pravdu určitě dají studenti, kteří si skripta raději vytisknou, i když mají notebooky. Nejlépe obraz dokreslují firmy, zabývající se prodejem nebo výrobou tiskáren, například HP (HP tiskárny). I přes finanční krizi se stále drží a profituje. Tiskárny tady s námi tedy ještě určitě dlouhou dobu budou. Minimálně do doby než budou existovat obrazovky s parametry stejnými, jako má papír.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce