Carsharing - auto pro 21. století

Datum: 14.03.2021 Autor: Robert Batůšek Přečteno: 61

Veřejná doprava ve velkých městech je natolik dostačující, že není zapotřebí vlastnit automobil. Pokud je nutné mít k dispozici vůz, stačí si ho vyzvednout.

pronájem auta
Android auto
Apple Carplay

Mnoho lidí odmítá vlastnit vůz a zbytečně si tak přidělávat starosti. Problém může vzniknout ve chvíli, kdy je nutné dostat se na místo, kam buď nejede nic anebo tam nemíří žádný veřejný dopravní prostředek v potřebný čas.Tento problém se dá vyřešit docela jednoduše prostřednictvím služby, která je stále více využívaná. Roundtrip carsharing neboli sdílení aut vám pomůže pokaždé, když budete potřebovat automobil pro jakýkoliv účel.Firma, která tuto službu provozuje, má rozsáhlý a velice rozmanitý vozový park, ve kterém jsou malé osobní automobily, rodinné vozy i prostorné dodávky. Nejedná se o půjčovnu aut v pravém slova smyslu. Tato služba je o krok dál. Klient si totiž nemusí vyzvedávat žádaný automobil přímo ve vozovém parku firmy, ale vyzvedne se ho na určeném místě. A poté ho tam opět zanechá.Za jednu z velkých výhod roundtrip carsharingu je především možnost rezervovat si vozidlo dlouho dopředu, a tak se zbavit starosti s dopravou.Jak celý proces probíhá?

Automobil si zarezervujete na potřebnou dobu. Tou může být třeba jen hodina anebo celý den. Rezervace probíhá na vašem počítači nebo mobilním telefonu. Až dorazíte k autu, použijete na odemknutí mobilní aplikaci nebo přiložíte kartu ke snímači, který je umístěn za sklem. Automobil se odemkne a můžete odjet.Když se rezervace blíží ke konci, jednoduše vůz vrátíte na původní místo. Tím to pro vás končí.<h2>Pro koho je roundtrip carsharing výhodný?</h2>Především pro toho, kdo za rok nenajezdí více než 10 000 km. V tomto případě by totiž bylo logicky naprosto zbytečné udržovat automobil, který vyjede z garáže pouze sporadicky. Každý majitel automobilu ví, jaké jsou s ním starosti. A toho je uživatel zmíněné služby ušetřen.Pro technické fajnšmekry je jistě výhodou i to, že vozy jsou nakupovány jako nové s nejnovějšími technologickými vychytávkami jako Android Auto nebo Apple Carplay.Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce