Portály, které usnadní výběr nových produktů

Datum: 23.01.2020 Autor: Adam Boček Přečteno: 409

Vybrat si nový produkt ze široké nabídky e-shopů i kamenných obchodů se někdy jeví jako nadlidský výkon. A marketingové popisky k jednotlivým výrobkům často mnoho nenapoví. Přesně s tímto problémem vám pomohou srovnávací portály, které vysvětlí, jak při výběru postupovat a k čemu je jaký parametr důležitý.

https://www.vybero.cz/
https://www.vybero.cz/
https://www.vybero.cz/

Prvním portálem, který vám představíme jsou Arecenze.cz. Kladou si za cíl ulehčit zákazníkům práci s výběrem produktů, a proto porovnávají a hodnotí nejoblíbenější a nejprodávanější produkty přibližně z 300 kategorií. K jednotlivým výrobkům je pak vždy sepsáno ohodnocení s vysvětlením, pro koho je daný produkt vhodný. Kromě toho na stránkách najdete i obsáhlé nákupní rádce, jak při nákupu postupovat.

Druhým portálem je pak Vybero.cz, které je teprve v začátcích svého provozu. Už nyní zde ale najdete podrobně zpracovanou kategorii praček a v brzké budoucnosti najdete i další produkty. Na stránkách stačí zadat vaše požadavky a portál sám vyhodnotí, které výrobky by měli odpovídat vaším očekáváním. Samozřejmostí je i tabulka, která ukáže, jak si daný produkt vede oproti konkurenci a podobné ohodnocení jednotlivých parametrů.

Díky těmto dvěma portálům ušetříte čas, energii i peníze. Pokud se tedy chystáte na nákup čehokoliv nového, navštivte jednu z výše zmíněných stránek a zjistěte, zda daný produkt odpovídá tomu, co od něho očekáváte. Proklikem se pak dostanete i na srovnávač cen a budete mít tak jistotu, že bude vaše koupě opravdu výhodná.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce