Automaty na kuličky - Vendimex.cz

Datum: 08.01.2019 Autor: J.Veverka Přečteno: 1805
/images/clanky/1546933828_prodejni-automaty-mentos-surprise.jpg

Investice do našich prodejních mincových automatů se vám opravdu vyplatí. Díky všem svým výhodám zaručují automaty vysokou návratnost počáteční investice, dle umístění asi 3 až 9 měsíců.

Automaty Chupa Chups
Automaty Mentos Surprise
náplně do prodejních automatů

Těší nás, že na mnoha místech spolehlivě fungují naše prodejní automaty na lízátka SURPRISE & PLAY. Protože nás úspěch motivuje k další práci, rozhodli jsme se rozšířit nabídku prodejních automatů pro děti. Teď můžete své podnikání posílit tím, že nabídnete zákazníkům automaty na žvýkací bonbóny značky Mentos. Doplněním vašich automatů na lízátka Chupa Chups o automaty Mentos můžete podpořit celkový prodej a zvýšit tak svoje zisky.

Výhody podnikání s prodejními automaty

Prodej oblíbených cukrovinek prostřednictvím automatů přináší možnost podnikání pro každého, a to bez dalších nákladů a na jakémkoliv místě, které si budete přát. Automaty prodávají za vás, nepotřebujete žádného prodavače, stačí vám minimální prostor a nespotřebováváte žádnou energii. Navíc nejste omezeni ani dobou provozu a rovněž reklamu si dělá automat sám, zaujme lehce svým výrazným designem a známou značkou. Můžeme vám zaručit vysokou technickou spolehlivost a bezporuchovost našich automatů. Nebudete se tedy muset o automat nijak zvlášť starat, samozřejmě kromě občasného výběru a doplnění.

Náplně do automatů Mentos

Tradiční náplně do automatů Chupa Chups obsahují lízátko a hračku jako překvapení. V kapslích Mentos nabízíme bonbóny Mini Mentos fruit mix a drobnou hračku. Rodiče jistě ocení, že jak Chupa Chups, tak značka Mentos nabízí kvalitní výrobky pro děti s přírodními nebo přírodně identickými přísadami a barvivy. Chutné bonbóny Mentos se vyrábí v mnoha ovocných příchutích, proto je děti mají tak rády.

Automat vynikne svým designem

Krásné modré automaty na Mentos jsou ideální k doplnění červených automatů na lízátka Chupa Chups. Díky výraznému designu upoutají děti i jejich rodiče především na veřejných místech, kde se pohybuje hodně lidí.

Kde doporučujeme umístit automaty:

• čerpací stanice a parkoviště u silnic a dálnic

• řetězce rychlého občerstvení a nákupní centra

• obchody s dětským zbožím, hračkářství

• dětské koutky

• kina a zábavní parky

• veřejná sportoviště, hřiště

• zoologické zahrady

• autobusové zastávky a nádraží, letiště

• nemocnice

Výhodná investice a rychlá návratnost

Investice do našich prodejních mincových automatů se vám opravdu vyplatí. Díky všem svým výhodám zaručují automaty vysokou návratnost počáteční investice, dle umístění asi 3 až 9 měsíců. Záleží jen na vás, zda a jak budete rozšiřovat počty svých automatů a zvyšovat tak svůj zisk.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Ochranu osobních údajů stéle ještě nemají všechny firmy vyřešenu

Přestože média se nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) už téměř nevěnují, nařízení opravdu platí a období klidu, ve kterém ÚOOÚ slibuje toleranci k případným prohřeškům, nebude trvat věčně. <br />...

Termovizní měření domů odhalí úniky tepla

Jestliže se majitelé bytových či rodinných domů rozhodnou minimalizovat náklady na energie, první volbou bývá výměna oken a zateplení obvodových stěn budovy. Termovizní měření odhalí místa s největším únikem tepla.

Ochranné pracovní brýle uvex pheos – kvalitní ochrana zraku při jakékoli práci

Ochranné pracovní brýle značky uvex pheos cx2 sonic s lehkou kompaktní konstrukcí jsou ideálním společníkem při jakékoli práci. Tyto funkční uzavřené brýle s širokým zorným polem nabízejí komfort při nošení a díky...

Automaty na kuličky - Vendimex.cz

Investice do našich prodejních mincových automatů se vám opravdu vyplatí. Díky všem svým výhodám zaručují automaty vysokou návratnost počáteční investice, dle umístění asi 3 až 9 měsíců.

Požadavky na získání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Dle nařízení GDPR se mění požadavky na získání souhlasu se zpracováním osobních údajů. V případě souhlasu se musí jednat o jednoznačný projev vůle, souhlas musí být poskytnut svobodně a subjekt údajů musí být...

Důvodem k zateplení střechy není jen zamezení tepelných ztrát

Jedním z nejdůležitějších faktorů při kompletní zateplování domu je zabezpečení objektu proti tepelným ztrátám střechou. Tepelná izolace střechy je důležitá i z mnoha dalších důvodů.

Komfort s každým nadechnutím s ochrannými polomaskami uvex.

Řada pracovních prostředí vyžaduje ochranu dýchacích cest pracovníků. Kde nestačí centrální odsávání či filtrace vzduchu musí zaměstnanci používat respirátory a dýchací masky či polomasky.

Znojemsko z nebe

Znojemsko z nebe - kniha plná krásných leteckých záběrů kraje bohatého na víno, kulturní památky i tradice.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce