Dovolená v Bulharsku – země tisíce překvapení

Datum: 25.09.2009 Autor: Petr Milanek Přečteno: 769

V Chorvatsku byl na dovolené asi už skoro každý a upřímně řečeno, tato země vám nemá nabídnout nic více, než v předešlých letech. Proto jsem se rozhodnul se svojí rodinou vyrazit do Bulharska.

http://www.bulharsko.us/
http://www.bulharsko.us/
http://www.bulharsko.us/

V Chorvatsku byl na dovolené asi už skoro každý a upřímně řečeno, tato země vám nemá nabídnout nic více, než v předešlých letech. Proto jsem se rozhodnul se svojí rodinou vyrazit do Bulharska. V poslední době stoupá popularita této země, takže rozhodně příjemná změna. Plná překvapení. Takže dovolená Bulharsko! Ubytování jsem se rozhodnul objednat přes telefon. Bohužel jsem s nově nabytými znalostmi angličtiny příliš nepochodil. Moje němčina se s přílišným porozuměním na druhé straně taky nesetkala. Proto jsem byl nucen pracně vzpomínat na zapomenutou ruštinu. Ubytování Bulharsko je celkem porovnatelné s tím, na co je cestoval zvyklý z jiných destinací. Pouze vás občas překvapí, když se dostanete do nějaké boční uličky nebo na místo, které není určené pro turisty. Jako by se zde zastavil čas. Na ulici jezdí drahá auta, luxusní restaurace a jen kousek za rohem jede člověk na povozu taženém koněm a přikusuje si po cestě chleba. K plážím musím říct jen samou chválu. Jsou nádherně upravené čisté a převážně písčité, což je rozhodně veliké plus pro rodiny s dětmi. Alespoň v turistických destinacích. Na pláže mimo centra jsem se totiž neměl čas podívat. Naprosto mě totiž uchvátila překrásná příroda. Takže má dovolená spočívala v dopoledním koupání v moři a odpoledním cestováním po zdejším kraji. Tento zájezd v Bulharsko trval deset dní, ale z mého pohledu jsem absolutně nic neviděl. I kdyby trval měsíc, tak se nestihnu podívat ani na polovinu překrásných míst v okolí a navštívit všechny památky, které Bulharsko nabízí. A příští rok? Rozhodně znovu do Bulharska načerpat energii na další měsíce.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce