Nový trend – praktické sedací vany s dvířky

Datum: 11.05.2017 Autor: Nikido Spa Přečteno: 739
/images/clanky/1494481205_4828.jpg

Nové trendy, materiály a technologie v dnešní době umožňují vyrobit prakticky cokoliv a výrobky se přizpůsobují přání lidí. Tak vznikla novinka mezi vanami, a to sedací vana s dvířky, která je přednostně určena zejména tělesně hendikepovaným uživatelům a jistě ji rádi uvítají také senioři. A co všechno tato vana umožňuje, jaké jsou její výhody a hlavně kde ji pořídíte? To si dnes povíme.

Nikido Spa
sedací vany
AVO

Praktické sedací bezbariérové vany Nikido Spa s bočními vodotěsnými dvířky umožňují pohodlný vstup do vany i výstup z vany. Tento koncept vany poskytuje důstojnou koupel v soukromí, bez nutnosti asistence druhé osoby. Uživatel si vanu napustí až poté, co je v ní pohodlně usazen a zajistí vstupní dvířka. Po ukončení koupele naopak vanu nejprve vypustí a až poté je možno otevřít dvířka. Uživatel nakonec vystoupí bez nutnosti překonávání výškové bariéry standardní vany, což je pro osoby s problémy s pohybovým aparátem velmi přínosné. Tyto vany se staly velmi oblíbené a jistě najdou uplatnění i u vás doma.Pohodlnou a bezpečnou polohu během koupání zajišťuje integrovaný sedák se středovým ergonomickým prolisem. Sedák je možné rovněž odejmout. Vstupní dvířka vany jsou po svém obvodu zabezpečena silikonovým těsněním. Nežádoucímu úniku vody z napuštěné vany zabraňuje bezpečnostní celokovový pákový uzavírací mechanismus, který se ovládá zevnitř vany.Sedací vany s dvířky AVO a VOVO, které nabízí ověřený český prodejce koupelnového vybavení Nikido Spa, jsou vyrobeny z jakostního sanitárního akrylátu s antibakteriální úpravou. Akrylátové vany mají výborné tepelně izolační vlastnosti oproti jiným materiálům. Akrylát se při napouštění vany rychle zahřívá a udržuje teplo, také si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Povrch vany je lesklý, příjemný na dotek a lehce se čistí. Vany jsou nadále opatřeny výškově nastavitelnými nožkami. Zvolit si můžete rovněž velikost vany, jsou dostupné v objemu 140L, 160L a 180L.Společnost Nikido Spa také poskytuje montáže a záruční i pozáruční servis po celé České republice. Vanu i ostatní sortiment vám přivezou domů vlastním rozvozem. Na internetových stránkách eshopu Nikido Spa najdete kompletní vybavení pro vaši koupelnu ve vysoké kvalitě a za přijatelnou cenu.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce