CADprofi – nadstavba na progeCAD a další 2D CADy

Datum: 07.02.2017 Autor: Michaela Špácová Přečteno: 847
/images/clanky/1486458393_cp_ctverec.jpg

Nadstavba na nejpoužívanější 2D CAD programy

CADprofi
ZDARMA stáhnete na 30 dní
E-shop

Program CADprofi je vyhledávanou nadstavbou nejen na progeCAD Professional a AutoCAD®, ale i na další známé CAD softwary.

Pokud chcete svou práci několikanásobně zrychlit a zefektivnit, CADprofi je tou správnou volbou!

Vyzkoušejte si ho na 30 dní zcela ZDARMA a posuďte sami jeho funkce a přínosy!

Všechny 4 moduly, ve kterých je k dostání, jsou parametrické CAD aplikace obsahující knihovny přednastavených symbolů a značek. Jednoduše je tak můžete ihned vkládat do Vašich výkresů. Naskýtá se i možnost vlastní tvorby symbolů, značek, bloků, razítek a dalších, které si poté snadno uložíte do vlastní knihovny v CADprofi a opět jednoduše vkládáte do výkresů.

Uplatnění má CADprofi především v oblastech strojírenství, stavebnictví a architektura, elektro a TZB. Z toho také vyplývají jednotlivé moduly, které jsou na tyto odvětví přímo stavěny.

Přístup k nadstavbě CADprofi je přímo z Vašeho prostředí CAD softwaru, ke kterému se automaticky přizpůsobí. Odpadá tak nutnost přepínání mezi několika okny různých programů a neustálého přenášení souborů s projekty sem a tam.

Výkresy vytvořené pomocí CADprofi jsou plně kompatibilní s nejnovějšími DWG a DXF formáty a mohou být editovány jinými programy.

V CADprofi je k dispozici sbírka knihoven mnoha známých výrobců. Tyto knihovny obsahují zařízení a elektrické rozvaděče, kabelové lávky, sběrnice, projektování ochranných systémů osvětlení, čerpadla, armatury, kotle, nádrže, prvky odsávání / komínových instalací, prvky instalatérských zařízení, ...

Licence CADprofi podporuje 23 různých světových jazyků, mezi kterými je i čeština.

Pojďme si jednotlivé moduly přiblížit blíže.CADprofi Architektura

Modul CADprofi Architektura je určený pro stavaře a architekty. Lehce vytvoříte stavební plány, řezy a půdorysy, ale i únikové plány, které následně opatříte kótami a přidáte popisky. Knihovna zde obsahuje předpřipravená okna, dveře, nábytek a další nábytkové předměty.CADprofi Strojírenství

Modul CADprofi Strojírenství obsahuje funkce pro usnadnění návrhů ve strojírenství, přístrojích a zařízeních , mechanice a ocelových konstrukcích. Samozřejmostí jsou knihovny plné normalizovaných dílů, šroubů, matic, pružin, ložisek, ocelových profilů, přírub, trubek a dalších součástí národních a mezinárodních norem. Snadno zde nakreslíte také schémata pro pneumatiku a hydrauliku.CADprofi TZB

Tento modul CADprofi TZB je uzpůsobený k projektování technického zařízení budov - ventilace, potrubí, klimatizace, topení, a jiná technologická zařízení.

Navrhovat můžete komplexní projekty spojením funkcí pro navrhování plánů a diagramů s izometrickými pohledy. Knihovny jsou plné potrubí, zdravotní a požární bezpečnostní techniky, chladicích instalací a jiných druhů technologických zařízení pro pozemní a průmyslové stavby.CADprofi Elektro

Poslední modul CADprofi Elektro poskytuje nástroje ke konstruování světelných, elektrických, telekomunikačních a jiných zařízení (silnoproud, nízké napětí, telekomunikační, bezpečnostní a anténní instalace). V knihovně naleznete nepřeberné množství symbolů, které splňují nejnovější elektrické normy, svítidla, rozvaděče a další.Více informací o CADprofi naleznete na stránkách společnosti SoliCAD, s.r.o.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce