Hledáte alternativu za AutoCAD®? Vyberte progeCAD Professional!

Datum: 14.12.2016 Autor: Michaela Špácová Přečteno: 914
/images/clanky/1481708283_progecad.jpg

Nevyhovují Vám nové podmínky pronájmu licencí programu AutoCAD® poté, co se společnost Autodesk rozhodla definitivně ukončit prodej trvalých licencí?

Nebo prostě jen sháníte výkonný 2D CAD software na vysoké úrovni?

progeCAD 2017 Professional
3 základní typy licencí
zdarma stáhnete na 30 dní

progeCAD je produkt italské firmy ProgeSOFT, který je určený pro profesionální navrhování a tvorbu dokumentace převážně ve 2D.

Tento profesionální 2D/3D CAD software je plně kompatibilní s AutoCAD® výkresy, které ukládá a otevírá přímo v nativním AutoCAD® formátu. Podporuje tedy formáty DWG 2.5 až 2017, DXF, DGN a další.Licence progeCAD Professional jsou časově neomezené a pokud se sami nerozhodnete pro upgrade na vyšší verzi, zůstávají Vám stávající licence doživotně!Uplatnění najde progeCAD převážně v oborech jako jsou architektura a stavebnictví, strojírenství, TZB – HVAC (technické zařízení budov), elektrotechnika, kutilství nejrůznějšího druhu a v mnoha dalších.Tento CAD program zdarma stáhnete na 30 dní na webových stránkách společnosti SoliCAD, s.r.o. V rámci testování máte bezplatnou technickou podporu, která je i samozřejmou součástí jakékoliv pořízené licence programu progeCAD.K dispozici jsou 3 základní typy licencí. Single licence programu progeCAD Professional je vázána na jeden počítač. USB licence je přenosná na hardwarovém klíči a máte možnost ji mít nainstalovanou na neomezeném počtu počítačů, ale pouze tam, kde bude vložen USB klíč, můžete v danou chvíli pracovat. NLM licence je licencí síťovou, která může být taktéž nainstalována na neomezeném počtu počítačů. Síťová verze požaduje nainstalování NLM serveru, na kterém jsou licence umístěné a ze kterého se poté vypůjčují na konkrétní PC, kde uživatel bude software progeCAD používat. Kolik NLM licencí se vlastní, tolik progeCADů může být spuštěno zároveň.progeCAD 2017 Professional lze používat na Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10. Je založen na jádru IntelliCAD 8.Na výběr máte ze dvou různých uživatelských rozhraní. Ovládání je podobné jako u AutoCAD®. Klasické menu je na bázi lišty nabídek a nástrojových panelech. Nově bylo přidáno moderní záložkové Ribbon menu se zobrazením různých sad ovládacích prvků.Program obsahuje nepřeberné množství nástrojů pro snadnou editaci a modifikaci, k tvorbě výkresů i kvalitnímu tisku. Za pomoci konventoru z PDF do DWG souborů můžete jednoduše převádět vektorové PDF.

progeCAD umožňuje práci s kombinovanými DWG soubory, které se skládají z obrázků, fotografií nebo externích referencí.

Mezi jeho základní funkce samozřejmě patří kreslení pomocí příkazů, podpora hladin, kóty, 2D kreslení i 3D zobrazení.Součástí progeCADu je také funkce Export do 3D PDF, která slouží pro export ploch a objemů. Tento 3D PDF soubor poté může otevřít kdokoliv, bez nutnosti instalace vlastního CAD softwaru. Stačí vlastnit Adobe Reader.Stavaři a architekti dozajista ocení integrovaný doplněk EasyArch3D. Tento doplněk je určený pro tvorbu stěn, schodů, střech, správu hladin a parametrických bloků, asistované kótování, automatické vkládání, kopírování i posouvání. To vše ve 3D.Ukládat otevírat a sdílet své výkresy můžete díky službě Cloud. progeCAD podporuje hlavní cloudové služby: Dropbox, Disk Google a Microsoft OneDrive.Poznámky (tzv. Anotace) umožňují snadnou změnu velikosti objektů, jejichž velikost na papíře není závislá na měřítku výkresu. Jedná se o text, kóty, šrafy a bloky.Pro snadné vkládání do progeCADu je určena knihovna iCADLib, která obsahuje více než 22 000 CAD symbolů a bloků. Do knihovny lze načítat i vlastní předpřipravené symboly.To vše a ještě mnohem více poskytuje program progeCAD 2017 Prefessional.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce