Rostoucí židle pro třetí tisíciletí

Datum: 02.08.2016 Autor: Marta Kašparová Přečteno: 847

Česká firma Wood Partner vyvinula židličky, které „učí“ děti správným sedacím návykům už od batolecího věku. Jedná se o rostoucí židle pro děti a studující mládež. Jedinečnost těchto židlí spočívá v ergonomicky tvarovaném sedáku, který nutí dítě zaujmout správnou polohu sedu. Přitom si židle zachová všechny další vlastnosti klasických rostoucích židlí.
„Ohnutá nebo křivá záda má v dnešní době většina dětí školního věku. Příčiny jsou jednoduché – nedostatek pohybu a špatné sezení,“ říká Zlata Koutníková, jednatelka společnosti Wood Partner a dodává: „Naše společnost proto vyvinula nový druh rostoucí židle, který odpovídá posledním výsledkům výzkumů o správné poloze páteře sedícího dítěte.“ Společnost Wood Partner se zabývá návrhy a výrobou rostoucích židlí už téměř dvacet let. Jejich rostoucí židle, které se objevují nejen na českém, ale třeba i na německém nebo rakouském trhu, snesou srovnání se světovými špičkovými výrobky.

Svoji novinku dodává společnost na trh ve dvou variantách. Jedná se jídelní židličku LUCA, která je doplněna pevnou ohrádkou s popruhem bránícím vypadnutí dítěte a o studentskou židli SANDY. Obě varianty židlí mají ergonomicky tvarovaný sedák a prohnuté opěradlo. Výška i hloubka sedáku je nastavitelná prostřednictvím vodorovných drážek. To samé platí i o opěrce nohou. Všechny tyto věci přináší dítěti pohodlí a především v něm upevňují návyky zdravého sezení. Bezpečnost a vysoká stabilita je zaručena ve všech polohách nastavení.Rostoucí židle má nadčasový design a dodává se v širokém barevném provedení. Je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a doplněna je o materiály, které jsou přívětivé k přírodě. Rovněž použité barvy a laky jsou atestované i pro nejmenší děti. Celý výrobek je certifikován dle evropské normy pro dětské vysoké židle.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce