Ženy a jejich věčný boj s pojmem maminka

Datum: 25.09.2009 Autor: Anna Patrikova Přečteno: 738

Je až k neuvěření, jak se život ženy neustále točí okolo pojmu maminka. Pomineme-li dětství – tady jsou si muži i ženy rovny – jsou vychovávány svojí maminkou.

antikoncepce
těhotenství
výchova dětí

Většinou však s nástupem patnáctého roku začíná nekonečný příběh. Mladá dívka se začíná bránit proti tomu, aby se stala maminkou – antikoncepce. Dříve bylo zvykem mít první dítě s dokončením střední školy nebo učiliště. V součastné době se hranice posouvají a lidé si pořizují děti až v pozdějším věku. Takže m žena před sebou minimálně deset let, kdy se nechce maminkou stát. Po tomto obraném období nadchází krásné období – těhotenství. Tedy krásné – krásné pokud si o těhotenství člověk čte nebo pouze přemýšlí, jaké to je nádherné období. Opak bývá většinou pravdou. Mladá žena se tedy stává maminkou. Plná ideálů čeká na porod a následné vychovávání svého dítěte. Tyto naivní představy se však rozplynou hned první den s dítětem. Pokud ne, tak po prvním týdnu, kdy se nemá čas ani vyspat nebo najíst, protože veškerý čas tráví stráním se o dítě. V této chvíli se mladá žena stává naprosto regulérní maminkou, která se dalších osmnáct let stará o své dítě a nastává jí výchova dětí. Bohužel, nebo možná naštěstí se toto období dále posouvá dalšími dětmi o další roky. Jak je tedy vidět, žena je celý život naprosto zaneprázdněná dětmi a pojmem maminka. Pokud vás toto téma zajímá, má se vám v blízkých dnech narodit dítě, nebo pouze čerpáte informace do budoucnosti, budou vám informace na našich stránkách určitě k užitku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce