Záclony se hodí do každého interiéru

Datum: 03.05.2016 Autor: Rygl Přečteno: 971

Bytový textil
Povlečení
Záclony

Záclony a závěsy stále patří mezi moderní interiérové doplňky, kterým s příchodem žaluzií rozhodně neodzvonilo. Ačkoliv žaluzie představují kvalitní stínící techniku, tak v interiéru nevzbudí dojem útulnosti. To dokáží pouze vhodně zvolené záclony, závěsy, voály, organzy nebo třeba japonské panely.

Bohatou nabídku bytového textilu do oken, který zahrnuje nejen moderní záclony, má ve svém sortimentu připravenou obchod Dante.cz, v němž naleznete stovky atraktivních produktů za skvělé internetové ceny. Záclony rozhodně doporučujeme jednou za čas vyměnit. Ačkoliv netrpí žádným velkým opotřebením, dotvářejí celkový vzhled interiéru a ten je potřeba obměňovat. Na všední den proto mějte alespoň dvoje záclony a závěsy. Jiné záclony a závěsy zvolte také na svátek, kdy si můžete dovolit do oken dát i nějaké výraznější.

Moderní záclony v mnoha délkách

Jakou délku záclony zvolit? Dnes zakoupíte záclony v délce přes celé okno, do jeho poloviny, třetiny nebo třeba jenom lehce pod garnýž. Určitě vám doporučujeme si okno důkladně přeměřit a až pak se rozhodnout, jaká záclona do něj bude ideální. Zvolit můžete kusové záclony, které jsou již opatřeny řasící stužkou nebo mají pevné či zapošité okraje. Druhou možnost představují metrážové záclony. Ty si upravíte přesně podle svých představ.

Záclony podle typu použití

V internetovém obchodě Dante.cz můžete vybírat z mnoha typů záclony. Kromě kusových a metrážových záclon jsou oblíbené také barevné, obloukové, panelové, provázkové nebo vitrážové záclony. Dále mát možnost výběru podle místnosti, do které je pověsíte. Jiné se hodí do kuchyně, ložnice, obývacího nebo do dětského pokoje. Například děti mají v oblibě záclony s pohádkovými a herními motivy. Do ložnice a obýváku zvolíte spíše elegantní řešení a do kuchyně zase sáhnete po kratší nebo dobře propustné zácloně, která nebude tak bránit slunečním paprskům.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce