Jaké barvy volit při zařizování ložnice

Datum: 03.05.2016 Autor: Rygl Přečteno: 2344

Bytový textil
Povlečení
Záclony

Modernizujete svou ložnici? Chcete jí dát nový nádech a nevíte, kde začít? Kromě vhodné barvy stěn, podlah a nábytku vám doporučujeme zaměřit se na bytový textil. Zatímco novou postel kupujete jenom párkrát za život a pravděpodobně ji nechcete každé dva roky měnit za novou, s bytovým textilem si ve své domácnosti můžete opravdu vyhrát. Volbou nových barev a stylů ve své ložnici dosáhnete jedinečné atmosféry.

Jak postupovat při výběru nábytku a podlahy či dveří

Vyplatí se do ložnice pořídit nábytek spíše v univerzálnějších odstínech a s ním sladit barvu podlahy a dveří. Nábytek do ložnice představuje samotná postel, šatní skříň (pokud nemáte šatnu zařízenou v oddělené místnosti), noční stolky či komody. Oblíbená je bílá nebo naopak černá barva. Populární jsou též i různé přírodní odstíny dřeva. Pokud zvolíte takto univerzální odstíny a k nim například bílou, jemně růžovou, fialkovou, žlutou či zelenou barvu stěn, výběr vhodného bytového textilu bude jednoduchý.

Bytový textil do ložnice

Jaký bytový textil patří do ložnice? Tato kategorie rozhodně zahrnuje povlečení a prostěradla, záclony, závěsy, různé přehozy na postele nebo také drobné koberečky, které můžete umístit ke své posteli a zpříjemnit si ranní vstávání. Nabídka bytového textilu do ložnice je opravdu široká a podléhá aktuálním trendům.

Co se týká sortimentu povlečení, tak je nyní v kurzu nejen bavlna, ale i třeba krep nebo mikrovlákno. Velké oblibě se těší povlečení z bavlněného saténu, které především během letních měsíců příjemně chladí. Na zimu je zase vhodnější flanel nebo damašek. U povlečení můžete vybírat z jemných i pestrých barev a vzorů. Dbejte na sladění povlečení a prostěradla. Nikdy však nic nezkazíte prostěradlem v bílé barvě.

Do ložnice nepochybně patří také záclony. Ty se vyplatí zvolit ve světlém bílém nebo v jemně šedém provedení. Takové záclony odstíní sluneční paprsky a vytvoří v ložnici příjemné prostředí. Zároveň zabrání nežádoucím pohledům z ulice. Kompletní sortiment bytového textilu nejen do své ložnice naleznete na stránkách e-shopu Dante.cz.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce