ZDRAVÍ SPÁNEK JE VELMI DŮLEŽITÝ

Datum: 20.03.2016 Autor: Milan Holubička Přečteno: 975
/images/clanky/1458475321_masivn-postel-sonno.jpg

kvalitní postel
masivní postel
masivní postele

NESPÍ SE VÁM DOBŘE? NA VINĚ MŮŽE BÝT POSTEL, MATRACE I ROŠT.Ač se to zdá neuvěřitelné v posteli trávíme 1/3 života a proto bychom kvalitní postel měli pečlivě vybírat. Bohužel většina z nás dá přednost drahému telefonu před například, kvalitní masivní postelí s dobrou matrací a roštem. Přitom podle studií se během spánku regeneruje až 90% psychických a fyzických sil.JAK VYBRAT KVALITNÍ POSTEL?Začněme rámem postele. Ten může být z lamina, přírodní dýhy, kovu, přírodního dřeva nebo kombinací všech těchto materiálů včetně čalounu. Nejvhodnější je určitě dřevo. Každý materiál, ať přírodní či umělý něco vyzařuje a pokud to myslíme s kvalitním a zdravým spánkem vážně, mělo by nás obklopovat co možná nejvíce přírodních materiálů.DŘEVO JE PROTO JASNOU VOLBOUI při výběru dřeva na vaši masivní postel je dobré se řídit několika pravidly. Dřevo by mělo být suché, kvalitní a co možná nejtvrdší. To proto, aby Vám masivní postel vydržela co možná nejdéle. Zajímavým materiálem muže být například MALAJSKÝ DUB, který pro výrobu kvalitních masivních postelí používá Český výrobce ložnicového nábytku firma ECLISSI.POZOR NA VÝŠKU, ŠÍŘKU A DÉLKU POSTELEIdeální výška masivní postele včetně matrace by měla být 50-65 cm. Velkou pozornost právě výšce postele by měli věnovat starší lidé. Především proto, aby se jim lépe vstávalo. U délky postele se řídíme pravidlem 25 centimetrů. To znamená, že minimální délka postele se rovná délce postavy plus 25 cm ,,Šířka by měla být minimálně 80 cm, ale 90 nebo 100 cm poskytne více pohodlí “ vysvětluje Milan Holubička výrobce masivních postelí značky ECLISSI. A dodává. Naše firma vyrábějící masivní postele a ložnicový nábytek se od začátku snaží u svých výrobků dát prostor především přírodním materiálům a jejich kráse. Jedním z těchto materiálů je MALAJSKÝ DUB, který je velmi podobný našemu dubu a v některých ohledech je kvalitnější a především tvrdší. Při práci s tímto materiálem používáme některé technologické postupy, které jsou specifické právě pro tento materiál. Využíváme znalosti domorodých řemeslníků, kteří tuto dřevinu dobře znají a desítky let s ní pracují. To nám umožňuje docílit prvotřídní kvalitu zpracování a tím i trvanlivosti našich masivních postelí a ložnicového nábytku.MATRACI A ROŠT NENÍ DOBRÉ OŠIDITNikdy nešetřete na matraci a roštu. Ty se vzájemně doplňují a pro radu je dobré zajít do specializované prodejny, kde vám odborně proškolený personál poradí. Tak, že dobrou noc a sladké sny.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce