Dlažba má spoustu podob a dodá každému domu luxusní nádech

Datum: 06.03.2016 Autor: Semmelrock Přečteno: 848
/images/clanky/1457286130_dla-ba1.jpg

Nejen dům tvoří celkovou atmosféru a design. Ve hře je více faktorů, které ovlivňují to, jak vypadá i jeho blízké okolí. Řeč je například o příjezdové cestě, chodnících pro pěší nebo terasa.

inspirace venkovní dlažby


Nejen dům tvoří celkovou atmosféru a design. Ve hře je více faktorů, které ovlivňují to, jak vypadá i jeho blízké okolí. Řeč je například o příjezdové cestě, chodnících pro pěší nebo terasa.

Výběr vhodného druhu venkovní dlažby není vůbec jednoduchý. Každá z nich má jiné vlastnosti, které se hodí do jiného prostředí. Při volbě vhodné dlažby je nutné v prvé řadě vědět, jaká bude její zatíženost. V žádném případě není vhodné položit například keramickou dlažbu na příjezdovou cestu ke garáži, naopak zámková dlažba se nebude příliš hodit k posezení v zahradě plné zeleně. Všechny materiály, kterými hodláme zpevnit venkovní plochy v blízkosti domu, musí nabízet mrazuvzdornost, protiskluznost a co nejvyšší otěruvzdornost. Existuje mnoho materiálu dlažeb, velmi oblíbené jsou nejen v interiéru, ale i v okolí domu keramické dlažby. Důvod je jasný, velký výběr designu, barev i tvarů, vysoká pevnost, odolnost vůči otěru a snadná údržba. Hojně využívána je především na terasách, venkovních schodech a v okolí bazénu. Trendy jsou v současnosti velkoformátové dlažby v dekoru dřeva a kamene. Samotný výběr dlažby je ale až na posledním místě. Nezapomínejte, že hlavní zásada je podloží a jeho skladba, zda je tam jíl, nebo naopak kámen, písek, či jiné složení. Dlažba se pokládá na dva druhy podkladů, buď propustný nebo nepropustný.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce