Půjčky, aneb když věci nejsou tak, jak se tváří

Datum: 25.09.2009 Autor: Jan Pavel Přečteno: 670

Ze všech stran okolo na nás přímo křičí reklamy. Dáme ti peníze! Půjčky pro každého! Vezmi si výhodný úvěr! Půjčka bez potvrzení příjmu? Žádný problém! Nemáš čím ručit? Nám to nevadí, půjčíme ti! Super výhodné úvěry do 24 hodin.

půjčka bez ručitele
půjčka do 24 hodin
půjčka bez potvrzení příjmu

Jenomže věci nejsou tak jak se zdají. V dnešní době je získat půjčku těžké. Ať již je to finanční krizí, nebo špatnými zkušenostmi s nesplácejícími klienty. Sami to poznáte, pokud půjdete do banky. Hned u vchodu vás zastaví zaměstnanec banky. Máte už půjčku? A splácíte tak, jak máte? Samozřejmě, že jim nestačí vaše slovo. Proto byl vytvořen tzv. registr dlužníků neboli problémových lidí. Kdokoliv měl již dříve nějaký úvěr a nesplácel podle smlouvy, je zde zapsaný. Získat půjčku je poté v bance prakticky nemožné. Je to vlastně taková obrana před nesolidními klienty. Druhým parametrem je, pokud můžete doložit svůj příjem. Půjčující má poté jistotu, že máte pravidelný příjem a budete schopni mu finance vrátit. V opačném případě musíte zvolit půjčku bez potvrzení příjmu – nevýhodou je, že vám nabídnou méně peněz, ale poskytnou. Navíc nemusíte složitě získávat potvrzení. Pokud jste nezaměstnaný, je to v podstatě vaše jediná volba. Posledním volitelným parametrem je ručitel. Nemusíte to být přímo vy, ale i nějaký váš příbuzný nebo partner. Pokud nemáte žádný majetek, je vaší jedinou volbou půjčka bez ručitele. Opět je zde menší finanční strop, ale celá transakce se značně zrychlí, protože se odstraní jeden krok, při zajišťování všech náležitostí. Jak je tedy vidět, není to žádná procházka růžovým sadem. Pokud máte stálý příjem, vlastníte nějaký majetek a jste spolehliví, nebude vím v cestě stát příliš mnoho překážek.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce