Planet Amber - originální špeřkařství v centru Prahy

Datum: 15.12.2015 Autor: Lucie Cerna Přečteno: 875
/images/clanky/1450185794_14.jpg

Planet Amber je zakázkové umělecké špeřkařství v centru Prahy, kde si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky nevšedních, umělecky zpracovaných šperků - prsteny, náhrdelníky, náušnice, řetízky, náramky, hodinky, či celé sady šperků.
Není to jen obyčejné zlatnictví, jakých je všude plno. Planet Amber, nebo chcete-li česky Planeta Jantaru nabízí naprosto originální a nevšední šperky, vyrobené z drahých kamenů, které se nacházejí i v Čechách. Český granát, vltavín, korál a hlavně jantar - to jsou materiály pro výrobu překrásných šperků.Planet Amber je nenápadný krámek, situovaný v samotném centru Prahy, kolem kterého jste možná už několikrát prošli. Nepyšní se obří výlohou, ale to, co se skrývá uvnitř, je dechberoucí.Jako první vás upoutá obrovské množství náhrdelníků, náramků, prstenů, sošek či hodnotných bytových doplňků - to vše vyrobeno z medově zlatého jantaru, zeleného vltavínu, temně rudého českého granátu, jiskřivých diamantů či růžového korálu.Nebudete vědět, kam dřív koukat - takovou záplavu ozdob nedokážete obsáhnout jediným pohledem. Ať už toužíte po jakémkoliv šperku - prstenu, náušnicích, řetízku, čelence či náramku, určitě zde najdete něco, co vás zaujme. Kromě jednotlivých šperků si zde můžete pořídit i celé soupravy, které spolu dokonale ladí a jsou určeny k tomu, aby vás zdobily a zdůrazňovaly váš půvab.Originální šperky z dílny Planet Amber jsou vyrobeny ze medově průzračného jantaru, temně rudého českého granátu, světle zeleného vltavínu, blýskavých diamantů či dalších barevných drahých kamenů. Rozhodně zaujmou na první pohled svým dokonalým řemeslným zpracováním a netypickou uměleckou invencí a zcela určitě udělají radost každé ženě - jako krásný a nevšední dárek, který vydrží celá léta a zůstane překrásnou a vzácnou vzpomínkou.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce