Copywriterove.cz - skvělé texty pro Váš web

Datum: 11.09.2015 Autor: Markéta Kuchařová Přečteno: 903
/images/clanky/1441966766_copywriterove.jpg

Pokud rozjíždíte vlastní firmu, webový portál či nabízíte další služby, obvykle řešíte nepříjemnou otázku: jak dané služby prodat? Bez webových stránek se dnes začinající firma neobejde, stejně tak ani bez dobřě vybudované firemní identity.

Copywriting k nakousnutí
Objednejte si texty pro svůj web hned teď!
Potřebujete napsat článek? Není problém!

Pokud rozjíždíte vlastní firmu, webový portál či nabízíte další služby, obvykle řešíte nepříjemnou otázku: jak dané služby prodat? Bez webových stránek se dnes začinající firma neobejde, stejně tak ani bez dobřě vybudované firemní identity. V poslední době stále stoupá obliba e-shopů, lidé zběsile nakupují přes internet - konečně začali internetovému prodeji alespoň trochu důvěřovat. Přivábit zákazníky na vlastní web či e-shop je v podstatě uměním. Uspěšným firmám a podnikatelům nezbývá dnes nic jiného než v boji o zákazníky uspět všemi možnými prostředky.Ačkoliv bychom mohli říci, že dnešní doba zaměřena spíše na obraz a vizualitu, není to pravda. Obraz dokáže zaujmout a přivábit pozornost, ale stejnou moc má i text a obsahová složka webu či reklamy. Je to právě text, který dodává Vašemu produktu důvěryhodnost, která je posléze odměněna tím, že u Vás zákazník produkt nakoupí, nebo si objedná Vaše služby.

Texty pro Váš web by neměly být spíchnuté horkou jehlou!Texty, které jsou tvořené s trpělivostí a které jsou takřka ušité na míru Vašemu stylu se Vám odmění přízní zákazníků. E-shopy, které nabízejí pouze strohé popisy produktů přímo od výrobce, nemohou v dnešní konkurenci uspět.V ideálním případě jste schopni tvořit texty pro svůj web či e-shop sami. Pokud jste se o psaní textů již pokoušeli, víte dobře, kolik je s tím práce. Nebojte se obrátit na někoho, kdo se tvorbou textů přímo zabývá. Copywriterove.cz Vám připraví texty pro Váš web či e-shop tak, abyste byli s výsledkem spokojeni, a to všechno za velmi přijatelnou cenu!Copywriterove.cz výhody:rychlost dodání

nízká cena

vysoká kvalita

při nespokojenosti neplatíteVíce na copywriterove.czKdy se na copywritera obrátit?

V podstatě kdykoliv potřebujete vytvořit kvalitní text. Nebo i v případě, kdy máte zájem o korekturu textu.

Kolik copywriting stojí?

Ceny copywritingu jsou různé, texty pochybné úrovně nakoupíte třeba za 50kč/NS, zavedené firmy si říkají klidně 2000Kč za normostranu. Copywriterove.cz zatím pracují za zaváděcí ceny 250kč/NS.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce