Hrůzný strašák jménem půjčka odborným pohledem

Datum: 24.09.2009 Autor: Jan Pavel Přečteno: 648

Nejlepší bude, když se na začátku trochu představím. Jmenuji se Petr a již čtyři roky pracuji v jedné nejmenované velké pobočce ještě větší banky. Na starost mám zařizovat půjčky a úvěry. Takže toto téma je mým každodenním chlebem. Velice často setkávám s negativním názorem na půjčování si financí.

půjčka do 24 hodin
půjčku bez potvrzení příjmu
půjčky a úvěry

Zvláště na internetu. Je to jednoznačně dáno tím, že jsou ukazování pouze ty negativní případy. Například mladá maminka s dítětem, která si vzala půjčku bez potvrzení příjmu na vybavení bytu a nyní nemá jak splácet. Nebo mladý pár, který skočil po reklamě na půjčka do 24 hodin a vyrazil na dovolenou. Jenomže toto jsou přesně ty neuvážené kroky. Za prvé je potřeba si vždy sednou spočítat si, jestli na to máte. Na to, abyste sečetli své měsíční výdaje a odečetli je od vašeho příjmu, nemusíte být žádný finanční odborník. Za druhé, je potřeba se zamyslet, jestli peníze skutečně potřebujete. Lidé dělají chybu, že podlehnou chvilkovému impulsu a výhodné nabídce na cestu k moři. Toto je však naprosto nesmyslné. Půjčka je obhajitelná pokud se vám pokazí lednička, nebo pokud zakládáte firmu. Pokud si ji však vezmete na zaplacení drahé elektroniky nebo dovolené, tak to není příliš moudrý krok. Pokud však vidíte, že přece jen si chcete vzít půjčku na něco, co nutně nepotřebujete, věnujte tomu alespoň trochu času. Projděte si co nejvíce nabídek – některé firmy nabízí speciální podmínky na některé tipy půjček, například pokud kupujete dům nebo auto. Za druhé počítejte. Možná již stará rada. Ale počítejte, počítejte, počítejte. Nebo může za pár měsíců u vás doma počítat exekutor. Přeji co nejméně neuvážených kroků a o to více těch uvážených a promyšlených.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce