Obklad a dlažba velkých formátů- Kerlite

Datum: 29.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 838

Kerlite- velkoformátové dlažby různých barev a tloušťek

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
Pevero

Obklady a dlažby jsou na trhu s materiály pro podlahy a stěny stále častější variantou. Pomalu vytlačují jiné podlahové krytiny, jako jsou koberce, tapety, PVC či dřevo. Proč tomu tak je? Jednou z možností je, že jsou daleko pevnější, trvanlivější a jejich údržba je daleko méně náročná než u výše jmenovaných krytin. A velkou jejich předností je to, že dokáží velmi věrně výše uvedené materiály imitovat. Takže si můžeme pořídit podlahu či obklad stěny, který bude vypadat jako dřevěný obklad, či stěna obložená tapetou. Imitace jsou velmi věrné, proto budete muset případnou návštěvu nejspíš přesvědčit, že nemáte stěnu obloženou dřevem, či polepenou tapetou, ale že na ní máte keramickou dlažbu či obklad.

V současné době novým, moderním materiálem, který přináší další výhody keramické dlažby či obkladu je obklad velkoformátový. Přichází na trh pod názvem Kerlie. Kerlite nabízí rozměry až do velikosti 100x300 cm a tloušťku má pouhé 3 mm. Jedná se o materiál, který vznikl inovací výrobního procesu. Kerlite je materiálem mrazuvzdorným a vzhledem ke svému složení dokonale čistitelným. Dá se velmi dobře čistit omytím teplou vodou, neabsorbuje pachy a je nenasákavý. Vzhledem ke svým kvalitám a vlastnostem je vhodný do prostředí s vysokými nároky na hygienu jako jsou zařízení gastro, nemocnice apod.

Keramické obklady a dlažby se vyrábí v několika formátech, najdeme zde kromě rozměru 100x300 cm např. formáty 100x100 cm, 50x50 cm a další, které jsou vyráběny v tloušťkách 3 mm, vhodné jako obklad a 3,5 a 7 mm, které mohou být použity už i jako dlažba. I přesto, že jejich tloušťka je minimální, jsou vysoce odolné a zachovávají si všechny vlastnosti keramického materiálu. Je s nimi i přes jejich velký formát snadná manipulace, protože jsou lehké a další jejich nespornou výhodou je, že k jejich formátové úpravě nám poslouží např. nástroje na řezání skla.

Velmi elegantně bude např. působit interiér, do kterého použijeme obklady či dlažbu ze série Black&White, protože tato kombinace barev je stále in a přináší velmi elegantní prostředí. Až nádechem luxusu nás ovane prostředí, do kterého použijeme obklady či dlažbu ze série nazvané Elegance.

Velmi dobře se uplatní tento keramický tenkostěnný materiál při provádění rekonstrukcí, kdy je možné jej položit na stávající materiál, čímž se vyhneme bourání, či jiným úpravám, které by nás stály mnoho úsilí, práce a nečistot. Můžeme s nimi provádět rekonstrukce rychle, bez hluku a prachu a zanedbatelná není ani ekonomická stránka věci.

Díky speciální inovativní technologii výrobního procesu vznikl velkoformátový obklad a dlažba, kterou můžeme považovat na nejmodernější a nekvalitnější výrobky dnešní doby, které se stále častěji dostávají do povědomí a jsou stále více zákazníky vyhledávány.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce