Krása kamene v malém formátu

Datum: 24.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 665

Kámen je tvrdý ať je malý nebo velký

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Hledáte obklady a dlažby trošku jiné? Keramické obklady a dlažby se dneska vyrábí převážně ve větších formátech. Myslíte, že malý formát u obkladů a dlažeb může být v dnešní době in? Zkusme se zamyslet, zda nebude vypadat, jak by řekla dnešní mládež „z minulého tisíciletí“. Dovolím si Vám představit dlažby, které Vás možná upoutají. Takové nám představuje kolekce Natural Stone od výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnosti Marazzi. A jaký že je jejich rozměr? Tato série se věnuje pouze jednomu formátu a to 10x10 cm. http://www.iridio.cz/cz/eshop/marazzi/natural-stone V těchto dlažbách, které můžeme použít i jako obklad stěn, se spojuje tradice s moderností, jsou určeny převážně do koupelen a kuchyní, kde překvapí svým krásným až saténovým povrchem. Jemný porcelán zde umožňuje nekonečná estetická řešení a to jak v teplých tonech barev béžové a hnědé, tak v barvách chladných, černé a bílé. Kolekce je doplněna řadou dekoračních prvků, které dodají obkládané ploše, ať už koupelně či kuchyni, tu správnou atmosféru. Zajímavá je i cenová nabídka těchto dlažeb či dekorů. Ne nadarmo se říká „co je malé, to je milé“ obklady a dlažby této kolekce nás opravdu mohou chytit za srdce.

Keramička Marazzi, která byla založena v Itálii již v roce 1935 je keramičkou s dlouholetou tradicí, která kombinuje kvalitu a estetiku. Své výrobní závody má celkem v pěti zemích, můžeme je najít kromě Itálie také ve Španělsku, Francii, USA i Rusku.

V dnešní době se společnost Marazzi řadí k jednomu z největších výrobců keramických obkladů a dlažeb v Evropě, své výrobní závody má v 5 zemích, v Itálii, Španělsku, Francii, USA i Rusku.

Sortiment tohoto keramického výrobce je velmi široký, dosahuje více než 5500 položek, které jsou vyráběny napříč všemi dosud používanými a známými výrobními technologiemi. Vyrábí se v různých povrchových úpravách, formátech a barvách. Marazzi je schopna velmi pružně reagovat na potřeby trhu a požadavky současné architektury. Její výrobky jsou proto vyhledávány nejen pro bytový sektor, ale také architekty, pro realizaci velkých městských projektů.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce