Originální plastické obklady

Datum: 23.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 565

Co znamená, že je něco plastické?

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Když se chystáte obkládat koupelnu, či použít obklad do dalších místností svého domova, určitě si nejprve uděláte čas na to, abyste se podívali, co na trhu s obklady a dlažbami můžete najít a pátráte, co by Vás zaujalo a splňovalo co nejvíc z Vašich požadavků a představ.

Upozorním Vás na kolekci obkladů a dlažeb, která zaujala mně. Vyrábí ji společnost Marazzi, která má své sídlo v Itálii v městečku Sassuolo, okres Modena a byla založena již v roce 1935. Díky získaným zkušenostem, inovačním schopnostem, krásnému designu i tvořivosti, kultuře a tradici a hlavně lásce ke keramice a při tom všem snaze o zachování co nejlepšího životního prostředí, se společnost dostávala postupně na přední místa mezi výrobci ve svém oboru.

Jednou z velmi zajímavých sérií, kterou bych ráda představila je kolekce Soho. Tato kolekce má jasný, minimalistický styl, její obklady jsou velmi elegantní a dekorační prvky, které mě zaujaly především, jsou vyráběny zdobené květinovými či geometrickými vzory v reliéfu a mají trojrozměrné provedení. Tyto dekory dokáží být velmi působivé a v interiérech, kde je použijete, vytvoří velmi zajímavé prostředí. Tyto inovativní obklady v provedení 3D získaly několik mezinárodních ocenění, včetně výběru 100 nejlepších designových projektů v roce 2010 v soutěži o cenu Compasso d'Oro ADI.

Kolekce Soho je vyráběna ve čtyřech barevných provedeních, kde vedle béžové a hnědé, máme na výběr barvu šedou a antracitovou. Obklady jsou vyráběny v povrchové úpravě natural jako rektifikované a to celkem ve čtyřech formátech 60x120, 30x120, 60x60 a 30x60 cm.

Keramické obklady a dlažby společnosti Marazzi, které vyrábí v mnoha sériích v imitacích různých přírodních materiálů, v několika povrchových úpravách a mnoha formátech, jsou používány nejen pro podlahy a stěny bytových interiérů, ale i pro budovy, a díky svým jak estetickým tak technickým vlastnostem jsou stále častěji architekty vybírány pro veřejná prostranství a realizaci městských projektů.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce