Velvet- kolekce keramických obkladů a dlažeb

Datum: 23.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 599

Co vše představuje Velvet?

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Keramické obklady a dlažby Velvet nám přináší velmi zajímavé výrobky, které jsou vhodné převážně do interiérů jak bytových, tak komerčních. Obklady a dlažby Velvet nás překvapí svou krásou a zajímavostí, kolekce obsahuje velmi širokou řadu dekoračních prvků, mozaik a listel. Vybírat můžeme z mnoha barev a i ve formátech máme na výběr dva rozměry buď 30,5x56 cm a 15x56 cm. Výrobce neváhal použít u obkladů ani třpytivých barev jakými je zlatá či stříbrná, kovové odlesky jsou také charakteristickým rysem této série, či téměř všech sérií tohoto výrobce.

Výrobce FAP je na trhu již dlouhou dobu, společnost datuje zahájení svého působení na trhu už rokem 1968. Je nositelem značky Made in Italy, kterou beze zbytku naplňuje, všechny jeho výrobky jsou opravdu vyráběny výhradně na území Itálie.

Kolekce Velvet obsahuje velmi zajímavé dekory, ať už je to duhový efekt, tak dekor proužkový, bublinky menších či větších rozměrů, další dekory grafické či velmi zajímavé květinové. Výběr je velmi široký a tato kolekce dokáže vytvořit velmi příjemné, moderní až romantické prostředí. Je vhodná do koupelen, kuchyní, ale i do dalších interiérů bytových či nebytových. Některé z dekorů nám mohou připomínat tapetový vzor. Kolekci doplňuje dlažba hned v pěti barevných odstínech. Zdobením dekoračními prvky či mozaikami, kombinací formátů a barev, tím vším můžeme z naší koupelny, kuchyně nebo třeba obývacího pokoje, vytvořit místo, které nám bude maximálně vyhovovat a navodí příjemnou náladu vždy, když do něj vstoupíme. Bude nám tak sloužit k naší velké spokojenosti dlouhou řadu let.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce