Metalické barvy

Datum: 22.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 664

Imitace kovu- to je přesně to, co navodí v interiérech elegantní vzhled.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Nebojte se lesku a barev. Dejte svému domovu výjimečnou zářivou a barevnou krásu.

Hit současných moderních trendů by se dal zformulovat do slova kontrast. Kontrast, který uplatníme jak v bytovém designu, tak v moderních koupelnách. Nádherného vzhledu lze dosáhnout kombinaci keramických obkladů ve větších formátech a jako dekor doplnit drobnou mozaiku. Co vypadá skvěle v jemných barvách, to doslova nadchne ve zlaté a černé barvě s metalickým leskem. Získáte tak v domově zářivý, luxusní a nadčasový vzhled. Nebojte se trochu se odvázat a popustit uzdu své fantazii a kreativitě! Metalické barvy jsou prostě okouzlující.

K současným moderním trendům ve světě keramických dlažeb a obkladů se řadí metalické barvy, s jejíž pomocí výrazně změníte vzhled interiéru na moderní a originální styl. Ten můžete vytvořit také v koupelně, kde kovové detaily či vzory na keramických obkladech můžete kombinovány s koupelnovým nábytkem, jako je nerezové umývadlo, úchytky na nábytku apod. Různé velikosti keramické dlažby a obkladů, metalické barvy, lesklý povrch s kovovými efekty, strohé dekory vycházející z geometrických vzorů, jako je trojúhelník, kolečko, čtverec, obdélník, kosočtverec, umocňují výsledný efekt. Podstatným krédem tohoto stylu je rafinovaná jednoduchost v souladu s funkčností.

Vysoký lesk a odlesky kovových barev v keramické dlažbě a obkladech výrazně oživí jakýkoli interiér. Hitem se stala zlatá barva, která navozuje pocit luxusu, zářivé a čisté krásy. I zde platí, že všeho s mírou. Zlatá barva, či různobarevné metalické efekty ani lesk umělých diamantů moderním interiérům rozhodně neškodí. Naopak. Plochy s kovovým, či metalickým leskem dokážou prostory krásně rozjasnit a dodat interiérům kouzelný a zářivý vzhled. Metalický lesk nemusí být jen zlatý, či stříbrný. V nabídce keramických obkladů najdete spoustu zajímavých odstínů a barev. Skvěle vyniknou i na velkých plochách stěn, ale také v různých výklencích, nikách apod. Obecně ale zlatá barva jednoznačně vede a vyvolává hřejivý pocit výjimečnosti. Působí optimisticky, rozveseluje a rozzařuje. Hřejivý nádech zlata a lesku prospívá především tmavším místnostem. Zlatá barva nikdy nevyjde z módy, nepodléhá aktuálním trendům, vždycky bude na „in“. V nabídkách sérií renovovaných výrobců najdeme také obklady, například s patinou starého plátkového zlata, nebo mají vzhled zlatého benátského štukování, či jsou bohatě zdobeny zlatými dekory, které připomínají vzácný damašek. Dají se kombinovat i s jinými obklady, nejlépe s jednobarevnými, tak aby lesk drahého kovu vynikl. Také mozaiky nabízejí metalický třpyt, kdy nejen v koupelně vytvoří zářivou místnost, a navodí pocit vznešené krásy.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce