Marazzi Treverk Home

Datum: 22.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 674

Zajímavá série Treverk Home, která imituje vzhled dřeva.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Marazzi rychle reaguje na různorodé potřeby týkající se obytných prostor a moderní architektury. Keramické obklady a dlažba Marazzi se používají nejen na podlahy a stěny pro obytné budovy, ale díky svým vynikajícím technickým a estetickým vlastnostem, jsou stále vybírány pro použití na veřejných prostranstvích a ve velkých architektonických projektech.

Pro novinku tohoto výrobce, která má název Marazzi Treverk Home je charakteristický přírodní vzhled, teplo, jemné hmatové a vizuální vjemy. Design série keramické dlažby a obkladů http://www.levnadlazba.cz/e-shop/marazzi.html Marazzi Treverk Home věrohodně imituje vzhled dubového dřeva s jeho typickou podobou. Výrobce sérii nabízí ve čtyřech odstínech hnědé barvy (Marazzi Treverk Home Betula, Marazzi Treverk Home Castagno, Marazzi Treverk Home Larice, Marazzi Treverk Home Olmo, Marazzi Treverk Home Quercia, Marazzi Treverk Home Rovere). Vyrábí se ve třech velikostech, 15x120 cm, 20x120 cm a 30x120cm se saténovým povrchem. Velké formáty umožňují pokládku s minimálními spárami, které dodají prostoru opticky jednolitý celek. Série Marazzi Treverk Home je vhodná jako dlažba, i jako obklad celého bytového interiéru. Své kouzlo dřeva rozvine v koupelnách, kuchyních, halách, obývacích pokojích, kde vnese harmonický styl a vřelost. Špičkové technologické vlastnosti série Marazzi Treverk Home umožňují i využití v komerčních prostorách, jako jsou butiky, restaurace apod., kde navodí přátelskou a uvolněnou atmosféru. Série Marazzi Treverk Home všechny, kteří dávají přednost přirozené eleganci a harmonické kráse.

Uznávaný výrobce Marazzi nabízí ve svých sériích téměř 5 500 produktů, jako jsou obklady a dlažby, či mozaiky v mnoha designech, imitacích, površích, formátech a barvách. Marazzi se specializuje nejen na výrobu, ale i na prodej obkladů a dlažeb. Marazzi Tecnica je po více než 20 let uznávanou a prestižní značkou architektů a projektantů, obzvlášť pokud jde o rozsáhlé projekty nebo stavby, které vyžadují materiály, které vynikají špičkové technické vlastnosti, jako je tvrdost, odolnost proti oděru a namáhání, odolnost proti skluzu, snadné čištění, velké formáty a estetický design.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce