Velmi výhodná nabídka

Datum: 03.10.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 704

Slevy na obklady a dlažby ze série Treverk výrobce Marazzi.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Keramický výrobce, který sídlí na území Itálie, přináší na trh keramickou dlažbu na velmi vysoké technické i estetické úrovni. Ráda bych Vás upozornila na série, které se věnují imitaci krásného přírodního materiálu – dřeva. Tento výrobce, Marazzi, jim věnuje hned několik ze svých sérií. Tři z nich – sérii Treverk, Trever Home a Treverk Outdoor můžete nyní nakoupit za velmi výhodných podmínek, které jsou stanoveny na odběr v paletovém množství. Na paletě, podle toho, který z produktů si vyberete, najdete množství od 21,6m² až do 28,8 m².

Tři velké formáty a šest barevných odstínů to je série Treverk (www.iridio.cz). Vedle odstínů hnědých, můžeme v nabídce najít barvu černou a bílou. Formáty 15x120, 20x120 a 30x120 cm nabízí různé varianty pokládky. S keramickou dlažbou v krásné imitaci tohoto přírodního materiálu, budete jistě spokojeni dlouhou řadu let, protože životnost bude daleko delší, než u dlažby dřevěné a údržba mnohem snadnější.

Další kolekcí „dřevěných“ podlah, která má nyní cenu při oděru celé palety jedinečnou na trhu, je série série Treverk Home www.pevero.cz . Tato nám představuje imitaci dřeva dubového, která je nám prezentováno v pěti různých odstínech hnědé barvy. Stejně jako u série Treverk můžeme vybírat ze tří velkoformátů 15x20, 20x120 a 30x120 cm. Dlažby můžeme použít na podlahy či stěny celého bytového interiérů, včetně koupelny, kuchyně či obývacího pokoje. Stejně jako dřevo, přinese do našeho soukromí pocit tepla domova, dokáže z něj vytvořit prostředí, do kterého se budeme rádi vracet k rodinnému krbu.

Tento přírodní matriál je v keramickém provedení ale vhodný také do podmínek exteriérových, stane se velmi zajímavou ozdobou okolí našeho domu, pokud je dřevo právě tím, co bychom si do tohoto prostředí představovali. Setkáme se s ním v kolekci nazvané Treverk Outdoor (www.levnadlazba.cz). Přináší nám dva formáty, které můžeme mezi sebou kombinovat a to 15x120 cm a 30x120 cm a vyrábí se ve třech světlejších odstínech – cappuccino, v barvě týkového dřeva nebo barvě béžové.

Tyto krásné dlažby od keramického výrobce Marazzi máte nyní možnost zakoupit v paletovém množství za ceny, které jsou jistě nejvýhodnějšími na trhu. Dlažby těchto sérií – v krásné imitaci dřeva – se stanou jistě součástí Vašeho života, budou nositelem Vašeho životního stylu a přinesou velmi příjemné a útulné prostředí do Vašich domovů.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce