Pevero

Datum: 30.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 2473

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
Pevero

Chcete si pořídit moderní, velmi kvalitní obklady či dlažbu do Vaší koupelny, kuchyně nebo obývacího pokoje? Hledáte dlažbu na terasu či do okolí Vašeho domu? Na stránkách Pevero najdete špičkové keramické výrobky, obklady a dlažby, v široké škále barev, formátů, několik typů povrchových úprav tak, abyste si mohli vybrat to, co právě potřebujete. Na těchto stránkách najdete imitace různých přírodních materiálů, ať je to už dřevo, kámen, kov či beton a mnoho dalších. Vytvoříte krásné romantické až luxusní prostředí s keramickými výrobky v imitaci mramoru. Pokud rekonstruujete, možná právě Vás zaujme velkoformátová dlažba či obklad, který se vyrábí již v tloušťce od 3 mm a se kterým jde rekonstrukce velmi dobře od ruky. Samozřejmostí jednotlivých sérií jsou dekorační prvky, jako jsou mozaiky, listely a další.

Keramické obklady a dlažby jsou zde od různých výrobců, kteří jsou na trhu s těmito produkty již dlouhou řadu let, jsou to tedy zkušení výrobci, kteří neustále vylepšují technologie, design a řada z nich se zaměřuje u těchto produktů na ochranu životního prostředí a vyrábí obklady a dlažby z části z recyklovaných materiálů.

S krásným obkladem na bílém střepu je keramický obklad v imitaci mramoru, který se představuje v sérii Admiration od výrobce Atlas Concorde. Vyrábí se v několika barevných odstínech a dvou formátech s lesklým povrchem. Dekorace s jemnými proužky či ornamenty, listely, mozaika, to vše k této sérii patří a dokáže váš interiér ozdobit a rozzářit.

Útulný domov či pohodový odpočinek nám vykouzlí série slinuté dlažby Cotto Etrusco od keramického výrobce Monocibec. Čtyři odstíny pálené cihly nabízí výrobce ve třech formátech. Velmi zajímavé jsou dekorační prvky této série, které jsou zdobeny ornamenty. Dlažby této série, které můžete použít i jako obklad, jsou vhodné do bytového interiéru, hlavně do vesnických chalup, kde vytvoří opravdu velmi útulné prostředí.

Tyto a mnoho dalších obkladů a dlažeb v imitacích různých přírodních materiálů, širokou škálu mozaik a dalších dekoračních prvků, obklady a dlažby určené jak pro interiéry tak i exteriéry, to vše je Pevero. Nabídka obkladů a dlažeb je složena s osvědčených, velmi kvalitních produktů, poskytujeme odborný servis a poradenství a snažíme se tak co nejlépe uspokojit požadavky zákazníků.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce