Pevero

Datum: 30.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 749

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
Pevero

Chcete si pořídit moderní, velmi kvalitní obklady či dlažbu do Vaší koupelny, kuchyně nebo obývacího pokoje? Hledáte dlažbu na terasu či do okolí Vašeho domu? Na stránkách Pevero najdete špičkové keramické výrobky, obklady a dlažby, v široké škále barev, formátů, několik typů povrchových úprav tak, abyste si mohli vybrat to, co právě potřebujete. Na těchto stránkách najdete imitace různých přírodních materiálů, ať je to už dřevo, kámen, kov či beton a mnoho dalších. Vytvoříte krásné romantické až luxusní prostředí s keramickými výrobky v imitaci mramoru. Pokud rekonstruujete, možná právě Vás zaujme velkoformátová dlažba či obklad, který se vyrábí již v tloušťce od 3 mm a se kterým jde rekonstrukce velmi dobře od ruky. Samozřejmostí jednotlivých sérií jsou dekorační prvky, jako jsou mozaiky, listely a další.

Keramické obklady a dlažby jsou zde od různých výrobců, kteří jsou na trhu s těmito produkty již dlouhou řadu let, jsou to tedy zkušení výrobci, kteří neustále vylepšují technologie, design a řada z nich se zaměřuje u těchto produktů na ochranu životního prostředí a vyrábí obklady a dlažby z části z recyklovaných materiálů.

S krásným obkladem na bílém střepu je keramický obklad v imitaci mramoru, který se představuje v sérii Admiration od výrobce Atlas Concorde. Vyrábí se v několika barevných odstínech a dvou formátech s lesklým povrchem. Dekorace s jemnými proužky či ornamenty, listely, mozaika, to vše k této sérii patří a dokáže váš interiér ozdobit a rozzářit.

Útulný domov či pohodový odpočinek nám vykouzlí série slinuté dlažby Cotto Etrusco od keramického výrobce Monocibec. Čtyři odstíny pálené cihly nabízí výrobce ve třech formátech. Velmi zajímavé jsou dekorační prvky této série, které jsou zdobeny ornamenty. Dlažby této série, které můžete použít i jako obklad, jsou vhodné do bytového interiéru, hlavně do vesnických chalup, kde vytvoří opravdu velmi útulné prostředí.

Tyto a mnoho dalších obkladů a dlažeb v imitacích různých přírodních materiálů, širokou škálu mozaik a dalších dekoračních prvků, obklady a dlažby určené jak pro interiéry tak i exteriéry, to vše je Pevero. Nabídka obkladů a dlažeb je složena s osvědčených, velmi kvalitních produktů, poskytujeme odborný servis a poradenství a snažíme se tak co nejlépe uspokojit požadavky zákazníků.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce