Moderní trendy současnosti hlásají návrat k přírodě

Datum: 26.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 670

Zajímavé provedení koupelen ve vhledu dřeva.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Pokud si chcete zrealizovat koupelnu či interiér v přírodním stylu, i nabízejí současní výrobci keramické dlažby a obkladů jakou výhodnou alternativu opravdu dokonalé imitace přírodních produktů. Keramika jako taková patří nejen do koupelny patří, už kvůli zvýšené vlhkosti v místnosti, kde vám podstatně déle vydrží, ale i do zbývajícího interiéru. Jsou praktické, velmi dobře udržují, a jsou naprosto ideální pro podlahové vytápění. Přírodní stylu vévodí jemné, neutrální a teplé barevné odstíny, kde převažuje bílá, šedá, béžová a hnědá barva a přírodní struktura kamene, dřeva, nebo betonu.

Elegantní a vřelý vzhled dřeva v oblasti keramických dlažeb a obkladů patří k oblíbeným. Se vzhledem dřeva dosáhnete klidného a harmonického prostředí. Současným trendem jsou keramické obklady a dlažba v imitaci dřevěných prken, které se pokládají nejen na podlahy, ale můžete jimi obložit i stěny, čímž docílíte dokonale harmonického prostředí. Ve vašem domově nám tato imitace vytvoří relaxační a příjemný styl. Keramické obklady i dlažba v imitaci dřeva jsou k dostání v mnoha barevných odstínech a formátech, kdy jeden vzor se často objevuje v několika formátech, které se vzájemně doplňují a kombinují.

Kouzlo kamene patří snad od nepaměti k oblíbeným prvkům při realizaci interiéru a exteriéru. imitace kamene v oblasti dlažby a obkladů, a jeho vzhled a povrchové nuance dokážou vytvořit vkusný interiér, který nikdy nezevšední. Přírodní odstíny kamene mohou být protkány stopami barevných minerálů, nebo jemně mramorovaným žilkováním. Tento efektní povrch vypadá velmi dobře i na velkých plochách. Vybírat můžeme mezi mnoha variantami odstínů, strukturami povrchů a formáty. Moderní a sladěný vzhled nabízí kombinací dřeva a kamene, nebo lesklý a matný povrch. Imitaci kamene lze použít i jen jako doplněk stěny, kdy elegantně působí mozaika, která se vyrábí v různých tvarech a velikostech.

Novinkou v oblasti bytového designu je vzhled betonu v mnoha barevných škálách a strukturách povrchů. Současní výrobci keramických produktů nabízejí nepřebernou škálu povrchů, od hladkého, jemného, hrubšího, leštěného či matného. Do bytového interiéru je vhodnější jemná a lesklejší, nebo alespoň hlazenější varianta keramických dlažeb a obkladů s jemnou pískovou strukturou. Keramická dlažba v imitaci betonu je většinou v odstínech šedé barvy, až po různé odstíny béžové, černé, či hnědé. Novinkou jsou obdélníkové keramické obklady se vzorem otisku dřevěných prken, nebo otiskem dřevěných letokruhů v betonu, které jsou určeny na stěny. Elegantní a neutrální šeď betonu nabízí širokou škálu možností k vytvoření prostředí, které můžeme doplnit jakoukoli barvou či doplňky. Spolu s kombinací barevných dekorů dosáhnete elegantního, moderního a čistého stylu. Inspirace a nápady můžete čerpat na stránkách studii koupelen a jejich fotogalerií .

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce