Moderní trendy současnosti hlásají návrat k přírodě

Datum: 26.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 2466

Zajímavé provedení koupelen ve vhledu dřeva.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

Pokud si chcete zrealizovat koupelnu či interiér v přírodním stylu, i nabízejí současní výrobci keramické dlažby a obkladů jakou výhodnou alternativu opravdu dokonalé imitace přírodních produktů. Keramika jako taková patří nejen do koupelny patří, už kvůli zvýšené vlhkosti v místnosti, kde vám podstatně déle vydrží, ale i do zbývajícího interiéru. Jsou praktické, velmi dobře udržují, a jsou naprosto ideální pro podlahové vytápění. Přírodní stylu vévodí jemné, neutrální a teplé barevné odstíny, kde převažuje bílá, šedá, béžová a hnědá barva a přírodní struktura kamene, dřeva, nebo betonu.

Elegantní a vřelý vzhled dřeva v oblasti keramických dlažeb a obkladů patří k oblíbeným. Se vzhledem dřeva dosáhnete klidného a harmonického prostředí. Současným trendem jsou keramické obklady a dlažba v imitaci dřevěných prken, které se pokládají nejen na podlahy, ale můžete jimi obložit i stěny, čímž docílíte dokonale harmonického prostředí. Ve vašem domově nám tato imitace vytvoří relaxační a příjemný styl. Keramické obklady i dlažba v imitaci dřeva jsou k dostání v mnoha barevných odstínech a formátech, kdy jeden vzor se často objevuje v několika formátech, které se vzájemně doplňují a kombinují.

Kouzlo kamene patří snad od nepaměti k oblíbeným prvkům při realizaci interiéru a exteriéru. imitace kamene v oblasti dlažby a obkladů, a jeho vzhled a povrchové nuance dokážou vytvořit vkusný interiér, který nikdy nezevšední. Přírodní odstíny kamene mohou být protkány stopami barevných minerálů, nebo jemně mramorovaným žilkováním. Tento efektní povrch vypadá velmi dobře i na velkých plochách. Vybírat můžeme mezi mnoha variantami odstínů, strukturami povrchů a formáty. Moderní a sladěný vzhled nabízí kombinací dřeva a kamene, nebo lesklý a matný povrch. Imitaci kamene lze použít i jen jako doplněk stěny, kdy elegantně působí mozaika, která se vyrábí v různých tvarech a velikostech.

Novinkou v oblasti bytového designu je vzhled betonu v mnoha barevných škálách a strukturách povrchů. Současní výrobci keramických produktů nabízejí nepřebernou škálu povrchů, od hladkého, jemného, hrubšího, leštěného či matného. Do bytového interiéru je vhodnější jemná a lesklejší, nebo alespoň hlazenější varianta keramických dlažeb a obkladů s jemnou pískovou strukturou. Keramická dlažba v imitaci betonu je většinou v odstínech šedé barvy, až po různé odstíny béžové, černé, či hnědé. Novinkou jsou obdélníkové keramické obklady se vzorem otisku dřevěných prken, nebo otiskem dřevěných letokruhů v betonu, které jsou určeny na stěny. Elegantní a neutrální šeď betonu nabízí širokou škálu možností k vytvoření prostředí, které můžeme doplnit jakoukoli barvou či doplňky. Spolu s kombinací barevných dekorů dosáhnete elegantního, moderního a čistého stylu. Inspirace a nápady můžete čerpat na stránkách studii koupelen a jejich fotogalerií .

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce