Keramická dlažba či obklad s metalickým leskem dodají interiéru luxusní a moderní vzhled

Datum: 25.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 636

Zajímavé informace o uspořádání interiéru.

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
LevnáDlažba

K moderním trendům se řadí i imitace kovu s jeho metalickými barvami, s jejíž pomocí výrazně změníte vzhled interiéru na moderní a originální styl. Ten můžete vytvořit také v koupelně, kde kovové detaily na keramických obkladech můžete kombinovány s koupelnovým nábytkem ve vzájemné harmonii, například nerezové umývadlo, doplňky apod. Střední formáty keramické dlažby a obkladů, metalické barvy, lesklý povrch s kovovými efekty, střídmé dekory vycházející z geometrie (trojúhelník, kolečko, čtverec, obdélník) přímočarého designu umocňují výsledný efekt. Podstatným krédem tohoto stylu je rafinovaná jednoduchost v souladu s funkčností.

Lesk a hra světel kovu v keramické dlažbě a obkladech výrazně oživí podlahy i stěny. Moderní trendy tlačí do popředí zlatou barvu, která evokuje pocit luxusu a zářivé a vřelé krásy. Metalické barvy jsou prostě okouzlující. V rozumné míře zlatá barva, či různobarevné metalické efekty ani lesk umělých diamantů moderním interiérům rozhodně neškodí. Plochy imitující kovové plochy dokážou vše krásně rozjasnit a dodají vašemu domovu kouzelný a zářivý vzhled. Metalický lesk nemusí být jen zlatý, či stříbrný. V nabídce keramických obkladů najdete spoustu zajímavých odstínů a barev. Skvěle vyniknou i na velkých plochách stěn, ale také v různých výklencích, nikách apod. Zlatá barva ale jednoznačně vede a vyvolává hřejivý pocit výjimečnosti. Je optimistická, rozveseluje a osvětluje. Dodá interiérům hřejivý nádech, především prospívá tmavším místnostem a pokojům orientovaným na sever. Zlatá barva nikdy nevyjde z módy, nepodléhá aktuálním trendům, vždycky bude na „in“. Dlažba a obklady v kovových a metalických odstínech vám zajistí dokonalý a stylový interiér.

Metalické barvy najdeme také na oblíbených mozaikách. V koupelně nám vytvoří nejen zářivou místnost, ale také budeme mít pocit povznesené krásy a budeme se v koupelně cítit vskutku královsky. V nabídkách sérií současných výrobců najdeme obklady, například s patinou starého plátkového zlata, nebo mají vzhled zlatého benátského štukování, či jsou bohatě zdobeny zlatými dekory, které připomínají damašek. Dají se kombinovat i s jinými obklady, nejlépe s jednobarevnými, tak aby lesk drahého kovu vynikl.

Kontrast – to je hitem současné sezóny. Platí to jak pro bytový design, tak i pro koupelny. Nádherného vzhledu dosáhnete kombinaci obkladů ve větších formátech a jako dekor doplněné drobnou mozaikou. Co vypadá skvěle v jemných barvách, to doslova nadchne ve zlaté a černé s metalickým leskem. Získáte zářivý, luxusní a nadčasový vzhled. Nebojme se trochu se odvázat a popusťme uzdu své fantazii a kreativitě!

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce