Vzhled kovu v interiéru? Proč ne, dodá mu osobitý styl…

Datum: 19.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 683

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
Pevero

K poslední trendům v oblasti keramických dlažeb a obkladů patří imitace kovu, která dodá interiérům moderní, tak osobitý, minimalistický styl. Ač se může zdát, že studený kov do bytu patří v malém množství, opak je pravdou. Na tento trend reagují i současní výrobci keramických produktů, kteří ve svých sériích nabízejí nepřeberné množství variací kovu, barev, povrchů v různých formátech. Imitace kovu na podlaze i stěně působí často vřelým a neotřelým dojmem, dokáže navodit pocit klidu a nadčasové krásy. Hodí se do stylových i moderních interiérů.

Důležité je vycházet z prostorových možností a také si ujasnit předem, čeho chcete dosáhnout. Dlažbu či obklady v imitaci kovu můžeme vhodně kombinovat se sklem, či kamene, kdy dosáhneme vizuálně efektního výsledku. Pokrok v technologiích dal vznik mnoha povrchovým úpravám, kdy vybírat můžeme lesklým matným či strukturovaným povrchem. Vzhled kovu nemusí být jen klasicky studený a jednolitý. I tady výrobci nabízejí moderní design kovu, který může evokovat zkorodovaný kov s jeho nuancemi, či leštěnou ocel, nikl apod. v nabídkách současných výrobců najdeme také velké množství dekorovaných prvků, které jsou zdobeny zajímavými motivy, ornamenty, či jsou kombinovány s kamenem, betonem či sklem. Vznikají tak originální varianty, které působí atraktivním a elegantním dojmem. Oblibu také získává zlatý či stříbrný kov, která v dlažbě a obkladech navodí luxusní a prozářený vzhled.

Pokud hledáte do svého domu či bytu něco zajímavého a svěžího, určitě vás keramické obklady a dlažby v imitaci kovu zaujme. Stačí si prohlédnout katalogy výrobců, či internetové stránky ve fotogaleriích koupelen, a nechat se inspirovat a unášet fantazií.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce