Vzhled kovu v interiéru? Proč ne, dodá mu osobitý styl…

Datum: 19.09.2014 Autor: Tomáš Bartošík Přečteno: 2406

KeramickáDlažba
StudioKoupelen
Pevero

K poslední trendům v oblasti keramických dlažeb a obkladů patří imitace kovu, která dodá interiérům moderní, tak osobitý, minimalistický styl. Ač se může zdát, že studený kov do bytu patří v malém množství, opak je pravdou. Na tento trend reagují i současní výrobci keramických produktů, kteří ve svých sériích nabízejí nepřeberné množství variací kovu, barev, povrchů v různých formátech. Imitace kovu na podlaze i stěně působí často vřelým a neotřelým dojmem, dokáže navodit pocit klidu a nadčasové krásy. Hodí se do stylových i moderních interiérů.

Důležité je vycházet z prostorových možností a také si ujasnit předem, čeho chcete dosáhnout. Dlažbu či obklady v imitaci kovu můžeme vhodně kombinovat se sklem, či kamene, kdy dosáhneme vizuálně efektního výsledku. Pokrok v technologiích dal vznik mnoha povrchovým úpravám, kdy vybírat můžeme lesklým matným či strukturovaným povrchem. Vzhled kovu nemusí být jen klasicky studený a jednolitý. I tady výrobci nabízejí moderní design kovu, který může evokovat zkorodovaný kov s jeho nuancemi, či leštěnou ocel, nikl apod. v nabídkách současných výrobců najdeme také velké množství dekorovaných prvků, které jsou zdobeny zajímavými motivy, ornamenty, či jsou kombinovány s kamenem, betonem či sklem. Vznikají tak originální varianty, které působí atraktivním a elegantním dojmem. Oblibu také získává zlatý či stříbrný kov, která v dlažbě a obkladech navodí luxusní a prozářený vzhled.

Pokud hledáte do svého domu či bytu něco zajímavého a svěžího, určitě vás keramické obklady a dlažby v imitaci kovu zaujme. Stačí si prohlédnout katalogy výrobců, či internetové stránky ve fotogaleriích koupelen, a nechat se inspirovat a unášet fantazií.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce