Dámy, na slovíčko!

Datum: 23.09.2009 Autor: Kosmetika chytře Přečteno: 1128
/images/clanky/1253663061_sz-kh.jpg

O tom, že ženy věnovaly své kráse a líčení, stejně jako kosmetickým přípravkům, hodně pozornosti, se ví už od starověku. Vzpomeňme jenom na nejkrásnější Egypťanky Nefertiti nebo Kleopatru. V současné době se už bez kosmetiky neobejde žádná žena, bez rozdílu věku.

Kosmetika chytře
Althea - Regenerační obličejový olej na popraskané žilky

Není však kosmetika jako kosmetika. Většina přípravků a krémů je vyráběna standardním způsobem, tedy chemicky a obsahují ropné produkty, například glyceriny, jako základ krémů. Dále jsou to pak další chemické regulátory a konzervanty, například parafiny. Pro pokožku tyto látky rozhodně nejsou žádným přínosem, spíše naopak, protože některé z těchto látek pokožku vysoušejí, ta potom špatně dýchá a prakticky o to více stárne. Aby byla pleť žen dokonale chráněna, je potřeba dokonalé a opravdu nezávadné kosmetiky. Kosmetička Soňa Zikmundová se své profesi věnuje již řadu let a k tomuto problému říká: „Ta správná kosmetika musí být k pleti přátelská, a proto já již řadu let používám nejen pro klientky, ale i pro sebe, kosmetiku vyrobenou pouze z přírodních látek, která není k pokožce agresivní. Takovou kosmetikou jsou přípravky firmy Karel Hádek, která u nás však není volně v prodeji. Existují přípravky pro každý typ pleti a dokonce je velice vhodná i pro kojence. Po dlouholetých zkušenostech s touto kosmetikou mohu zodpovědně prohlásit, že to je cesta správným směrem. Působí totiž spíše jako lék. Zvláště pak přípravky vyrobené z kořene, který má stejné účinky jako legendární kořen ženšen. Klientky jsou s touto kosmetikou velice spokojené a dokonce jim zmizely v řadě případů i popraskané žilky v obličeji.

Pokud by se některá ze čtenářek chtěla o této řadě kosmetických výrobků dozvědět více nebo své problémy konzultovat s kosmetičkou Soňou Zikmundovou osobně, stačí na internetu zadat adresu e-shopu Kosmetika chytře, kde v rubrice kontakty nalezneme jméno kosmetičky se všemi potřebnými údaji.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce