BB Pro: Aukční portál pro firmy nabízí nově možnost vydražit i služby

Datum: 01.09.2014 Autor: Markéta Matějková Přečteno: 911

Že aukce nepatří jen do obchodních vztahů B2C, ale jejímu kouzlu propadly také firmy, které obchodují výlučně mezi sebou, dokazuje první online aukční síň společnosti BB Pro. Na jejím stejnojmenném portálu mohou firmy mezi sebou obchodovat, tedy nakupovat nebo prodávat, nejen zboží, ale nově také služby.
Společnost BB Pro funguje na českém trhu necelý rok a za tu dobu navázala spolupráci už s více než třemi stovkami firem. Mezi nimi figurují jak regionální firmy, tak nadnárodní společnosti. BB Pro jako zprostředkovatel umožňuje jednotlivým firmám obchodovat výhodně zboží nebo služby dle jejich potřeb, a to prostřednictvím nákupních a prodejních aukcí.

Aukce jsou anonymní a variabilní

Veškeré aukce jsou na portálu anonymní, takže ani jedna ze zúčastněných stran nevidí, kdo zboží prodává nebo nakupuje – to je z důvodu zajištění ochrany vůči nekalé soutěži. Přesto se není čeho obávat, všechny společnosti spolupracující s BB Pro totiž získávají přihlašovací údaje až po odsouhlasení obchodních podmínek, které jasně stanovují podmínky obchodu a závazky stran. Uživatelé portálu si navíc mohou při zakládání jednotlivých aukcí nastavit filtr, komu svou aukci zobrazit a naopak. Standardně se nabídka zobrazuje všem registrovaným uživatelům, ale v případě potřeby není problém tento seznam omezit dle potřeb uživatele.

Prodávající mají na výběr tři druhy aukcí podle ceny, a to klesající, rostoucí nebo kolísavé. Stejně jako u běžných aukcí, existuje i zde možnost nastavit si délku aukce, například od 1 hodiny do 14 dnů. Portál umožňuje klientům prodávat i nakupovat v libovolném množství. Nakupující mohou jak vybírat z nabídek prodávajících, tak také zadávat vlastní specifické poptávky např. podle technických parametrů. Samozřejmostí je i funkce „hlídacího psa“, který sleduje poptávaný produkt, případně službu.

Dražit je možno i služby

Zatímco ve svých začátcích využívaly služby portálu především společnosti se zaměřením na elektroniku, bílou techniku, IT nebo domácí potřeby, dnes není sortiment ničím omezen. Tento měsíc navíc BB Pro své portfolio rozšířilo o kategorii služeb. „Nově mohou naši klienti prodávat i nakupovat také služby. A je úplně jedno, jestli se jedná o marketing, přepravní služby, právní služby nebo úklid. Tímto krokem jsme se zase posunuli dál a dosáhli jsme toho, co bylo naším cílem hned od začátku – vytvoření synergií mezi jednotlivými firmami,“ říká zakladatel BB Pro Matej Čičo.

Žádné poplatky za registraci

Registrace a používání aukčního portálu je zdarma. Účtovány jsou pouze smluvní provize z prodeje v úspěšné aukci, které vždy platí pouze prodávající strana.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce