Tvorba www stránek

Datum: 25.07.2014 Autor: makawiel Přečteno: 811

Www stránky by dnes měla mít každá společnost. Je to jejich dobrou vizitkou, protože se tím prezentuje. Aby ta vizitka byla skutečně na úrovni, je lepší se obrátit na odborníky.

tvorba www
tvorba webových stránek
tvorba webů

Www stránky by dnes měla mít každá společnost. Je to jejich dobrou vizitkou, protože se tím prezentuje. Aby ta vizitka byla skutečně na úrovni, je lepší se obrátit na odborníky. Nastavení profilu přesně na míru, vám bohužel všichni nezajistí. Většinou to chodí při objednávce tak, že pokud se vám stránky nelíbí, stejně za ně zaplatíte.

Grawe Art je však daleko shovívavější a kritiku z vaší strany přijme a stránky upraví podle vašich požadavků. Tvorba webů je doménou mnoha společností, ale jak jsme korespondovali na začátku, ne každý vám udělá stránky přesně podle vašich představ. Natož polemizovat o úpravách. V Grawe Art se vždy domluvíte, není problém být v neustálém kontaktu. Správa webů je tu rovněž možná. Nemusíte se tak vůbec o nic starat, přesto se vaší firmě začne dařit. V zákaznících vzbudíte větší důvěru, protože uvidí, že jste existující firma a nejste podvodníci. Z naší strany se nemusíte bát falešnosti, hraje se tu fér.

Dokonce flexibilně upravíme cenu, když nechcete třeba využít všech služeb. Tvorba webových stránek souvisí i s jejich vzhledem. Přesně si nadiktujete, jak by měly stránky vypadat nebo to necháte na nás a následně se dohodneme na úpravách. Co se týče grafiky, pracujeme s moderními programy, které přináší trendy ikony, obrázky a spoustu dalšího. Záleží, co chcete použít. Programy toho dnes svedou opravdu spoustu.Zvolí se umístění loga firmy, produktů, nápisů a také podnadpisů (záleží na charakteru firmy). O webové stránky nás může požádat kdokoliv. Ať už osoba fyzická nebo právnická včetně firemních celků. Každému vyjdeme maximálně vstříc. Vám se zlepší image pro firmu a nepřímo tak ovlivníte i naše služby k dobrým referencím. O weby je potřeba se dále starat neboli zachovat jejich prestiž, návštěvnost a sledovanost jednotlivých produktů. Toho docílíte, když si naše služby objednáte kompletně včetně správy webů.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce