Předprodej vstupenek na ZUBRFEST 2014 startuje v pondělí 19. května

Datum: 14.05.2014 Autor: Lucie Bergerová Přečteno: 912
/images/clanky/1400084033_zubrfest-2014.jpg

Pivovar Zubr opět zve své příznivce a nejširší veřejnost do svého areálu, kde 21. června proběhne ZUBRFEST 2014, který nabídne atraktivní program, skvělé pivo i rozmanitou nabídku občerstvení. Hlavními hvězdami letošního ročníku jsou kapely Monkey Business, Walda Gang a zpěvačka Věra Špinarová. Nabitý hudební program doplní zvuky burácejících motorek, protože svoji Freestyle motocross show přiveze několikanásobný mistr republiky v superkrosu Petr Kuchař. Nebudou chybět ani exkurze do pivovaru a slavnostní ohňostroj, který celou akci zakončí.

Pivovar Zubr
ZUBRFEST
ZUBR

Pivovar Zubr opět zve své příznivce a nejširší veřejnost do svého areálu, kde 21. června proběhne ZUBRFEST 2014, který nabídne atraktivní program, skvělé pivo i rozmanitou nabídku občerstvení. Hlavními hvězdami letošního ročníku jsou kapely Monkey Business, Walda Gang a zpěvačka Věra Špinarová. Nabitý hudební program doplní zvuky burácejících motorek, protože svoji Freestyle motocross show přiveze několikanásobný mistr republiky v superkrosu Petr Kuchař. Nebudou chybět ani exkurze do pivovaru a slavnostní ohňostroj, který celou akci zakončí.

„Pro návštěvníky chystáme opět bohatý program. Myslím, že na své si přijdou všichni příznivci dobré zábavy, ať už to jsou hudební fanoušci, motokrosoví nadšenci či ti, kteří přijdou ochutnat nefiltrované nepasterizované pivo z ležáckých tanků a užít si atmosféru,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru a dodává: „Na loňský ročník jsme slyšeli samé pochvalné ohlasy, doufáme tedy, že i letos udržíme laťku nejméně stejně vysoko.“

Točit se bude ZUBR Gold, tmavý Classic, ochucená piva Yuzu & Limeta a Cider Mix i nealkoholický ZUBR Free. Celkem bude pro návštěvníky připraveno 96 výčepních míst. Pivo (Zubr Maxxim a Zubr Prémium) vedené pivovodem přímo z ležáckých tanků bude možné zakoupit na dvou prodejních stanovištích. Posílena bude také nabídka nealkoholických nápojů, poprvé bude možné ochutnat nové limonády z produkce pivovaru – Z Malinu a Z Citron. Samozřejmě se nezapomnělo ani na občerstvení v podobě gastronomických specialit.

Vedle hudebního programu, který bude probíhat na dvou podiích – GOLDEN STAGE a FREE STAGE, budou pro návštěvníky připraveny soutěže s pivní tématikou, například oblíbená stavba věže z přepravek, tzv. ZUBR TOWER. Exkurze do pivovaru budou probíhat od 10 do 17 hodin. Jedním z vrcholů celého dne bude i exhibiční show skvělých motocyklových jezdců Petra Kuchaře, Ondřeje Záruby a Matěje Česáka, která bude rozdělena do tří částí. Návštěvníci se mohou těšit na úžasné triky a obraty s motorkou ve vzduchu, při kterých se člověku doslova tají dech.

Cena vstupenek v předprodeji, který začíná 19. května, je 100 Kč, na místě pak 120 Kč. Oproti loňsku se také rozšiřuje počet míst, kde je možné vstupenky v předprodeji zakoupit. Kromě podnikové pivovarské prodejny a KIS Přerov, budou v prodeji také v Rádiu Kroměříž (v budově Domu Kultury), TIC Hranice a MIC Olomouc.Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. V loňském roce získala značka ZUBR Gold ocenění Absolutní vítěz mezi všemi značkami na soutěži Zlatý pohár Pivex 2013 a obhájila tak ocenění z předešlého roku.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce