Nová komunita spojse - pomoc nadacím

Datum: 15.02.2014 Autor: Jan Přečteno: 997
/images/clanky/1392463789_spojs.png

Spojse.com je nový projekt sociální komunity, která chce svým prostřednictvím propagovat dětské nadace nejen z České republiky.

http://spojse.com
http://spojse.com
http://spojse.com

Sdílejte fotografie, videa, hledejte přátele, chatujte s přáteli, pište blogy, vytvářejte ankety a kvízy, malujte, sdílejte hudbu, hodnoťte fotografie přátel, foto bitvy, zakládejte stránky, diskutujte ve fórech, inzerujte na trhu a mnoho dalšího!Staňte se dárcem, pomáhejte propagovat nadace, které jsou registrované na spojse.com.

Spojse motto: ,,Kdyby měl tento projekt pomoci jen jedinému dítěti, které se nachází v tíživé životní situaci, pak měl tento projekt smysl."Spojse každému uživateli umožňuje přizpůsobit si profil podle jeho představ. Stránky dávají uživateli svobodu a kontrolu nad svým profilem.Každá dětská nadace na spojse má své místo!Jakákoliv spolupráce s jinými projekty v oblasti pomáhání dětem je vítaná!Hudebníci - mohou v členství nadace nahrávat a propagovat svou hudební tvorbu!Spojte se a sdílejte tak Vaše zážitky se svými spojenci.Registrace na spojse je zcela zdarma! Možnost nastavit soukromý profil a sdílet příspěvky. Chatování s přáteli online! Mobilní verze stránek přináší velmi dobré a intuitivní ovládání.Možnost přizpůsobení svého profilu jen podle Vašich představ. Spojse se snaží dát uživatelům svobodu a kontrolu na vzhledu svého profilu tím, že si mohou uživatelé měnit pozadí profilu - barvu tlačítek - úvodní fotografii - vyplnění informací o sobě a mnoho dalšího!Navštivte a zaregistrujte se na spojse.com! Každá Vaše registrace rozšiřuje potenciál projektu a tím může být užitečnější!Spojse.com je projektem jednoho studenta s myšlenkou podpořit dětské nadace principem win-win.Posláním a cílem spojse je pomáhat dětským nadacím nejen z České republiky. Spojse dává lidem možnost zábavy a sdílení svých zážitků s ostatními uživateli.

Každý uživatel spojse.com může podpořit kteroukoliv nadaci nebo její sbírku ať už finančně nebo její propagací.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce