Nová inzerce zdarma - Inzerce-aukce.cz

Datum: 17.09.2009 Autor: Inzerce-aukce.cz Přečteno: 1439
/images/clanky/1253196978_inzerce1.jpg

Online bazar. Soukromá inzerce zdarma, včetně fotografií. Prodejte své věci co nejvýhodněji a nejrychleji. S námi budete úspěšní.

Práce, zaměstnání
Levné nářadí
Suroviny levně

Nový inzertní server Inzerce-Aukce.cz, který zdarma zprostředkovává nákup a prodej předmětů a zboží a služby v mnoha kategoriích, je určen pro všechny prodávající a kupující, jež potřebují bezpečně, rychle a spolehlivě nakoupit nebo prodat, případně hledají informace v oblasti služeb, pracovních příležitostí nebo hledají možnost seznámení.

Inzertní server inzerce-aukce.cz představuje moderní, jednoduché a uživatelsky přehledné služby, které umožní uživateli podat inzerát během několika okamžiků. Intuitivní registrace vám umožní přehledně sledovat všechny své podané inzeráty a efektivně vyhledávat v celkem 18 přehledně řazených kategoriích. ( Auto, Elektro, Reality, Dům, Hudba, Hobby, Sport, Dětský bazar, Zvířata, Seznamka, Služby, Ostatní , Nábytek, Práce, Zdraví, Oblečení, Stroje, Suroviny ).

Inzerce je určena pro všechny osoby, a také pro podnikatelské subjekty. Podnikatelé a firmy mohou využít tento server nejenom k podání inzerátu na zboží a služby své firmy, ale také mohou na tomto serveru využít reklamní plochy pro prezentaci svého podnikání nebo firmy.

Uvedené kategorie nabízejí celou řadu tematicky rozčleněných podkategorií k podání inzerce zdarma. Díky tomuto potenciálu a neustále se rozšiřujícím možnostem a oblibě inzertního serveru, se denně na stránkách inzerce-aukce objevují tisíce dalších inzerátů.

Ke vložení inzerátu, po jednoduché registraci, stačí pouze několik málo kroků. Celý proces se sestává z výběru nabídka/poptávka a vyplnění informací, které jsou obsahem vašeho inzerátu (nadpis, text inzerátu, cena, apod.). Společně s inzerátem můžete vkládat fotografie a obrázky nebo videa, protože server využívá moderních komunikačních prostředků, kterými můžete svůj inzerát doplnit. Vše probíhá v příjemném uživatelském prostředí, po zadání inzerátu následuje již pouze autorizace ze strany administrátora. Důraz na kvalitu poskytovaných služeb potvrzuje i skutečnost, že každý inzerát je individuálně schvalován administrátorem.
Se zadanými inzeráty mohou uživatelé dále pracovat. Mohou zviditelnit svůj inzerát, tzv. TOPovat jej, inzerát může být barevně odlišen a zvýrazněn nebo v něm mohou být uvedeny odkazy webové stránky, apod. Tyto služby jsou zpoplatněny výhodnými cenovými podmínkami. Díky tomuto váš inzerát uvidí více návštěvníků serveru a umožní vám to, ještě efektivnější prodej nebo nákup vašeho zboží nebo služeb.

Uživatelé mohou na inzertním serveru inzerce-aukce.cz v mnoha kategoriích nakoupit nebo prodat, nabídnout nebo poptávat nejrůznější zboží a služby. Využijte některé z našich inzertních kategorií k podání inzerátu a osobně se přesvědčte o nabídce a kvalitách našich služeb poskytovaných návštěvníkům a inzerentům zdarma.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce