Kulatý stůl Scientologické církve v Londýně podporuje mír

Datum: 23.10.2013 Autor: Marcela Zahatlanová Přečteno: 589


Londýn, Anglie

12. 10. 2013

Scientologická církev v Londýně si připomněla Mezinárodní den míru diskuzí o lidských právech u kulatého stolu s cílem podpořit společné úsilí k nastolení míru v celém Londýně.

Scientologická církev v Londýně oslavila Mezinárodní den míru 17. září kulatým stolem, kterého se zúčastnil mírový vyslanec OSN, nositel Řádu britského impéria Dr. Iftikhar Ayaz. Událost rozvinula téma Mezinárodního dne míru OSN 2013: „Vzdělání pro mír“.

Veřejní činitelé, umělci a pedagogové se zapojili do živé diskuse o tom, co může veřejný a soukromý sektor udělat, aby přinesl mír do celého Londýna.

V roce 2011 se Londýn zmítal v nepokojích, které se šířily po celé Anglii, měly za následek smrt pěti lidí a odhadované ztráty způsobené škodami na majetku v hodnotě více než 100 miliónů britských liber. Mnohé okolnosti, které přispěly k nepokojům tehdy, pokračují dodnes.

Mark Pinchin, ředitel pro zvláštní záležitosti Scientologické církve v Londýně, představil účastníky Spolu za lidská práva (UHR), iniciativy pro výchovu k lidským právům, kterou Církev podporuje. Představil materiály UHR, které Církev dává k dispozici pedagogům, vymahatelům práva a komunitním programům.

Pinchin popsal výsledky vzdělávání mládeže o Všeobecné deklaraci lidských práv OSN. Zvyšováním povědomí o právech, která mají všichni muži, ženy a děti společná, pomáhá program překlenovat rozdíly a přinášet tolerantnější a humánnější postoj vůči ostatním.

Každý účastník dostal výtisk brožury Scientologie: Jak pomáháme – Spolu za lidská práva, Děláme lidská práva světovou skutečností. Dostali také sadu pro vzdělavatele programu Spolu za lidská práva, která zahrnuje součásti programu – brožuru Příběh práv; oceněný dokument Příběh lidských práv; videoklip UNITED a 30 veřejnoprávních oznámení ilustrujících každý z článků Všeobecné deklarace lidských práv.

Kulatý stůl byl zakončen plánem pro nadcházející rok s konkrétními akcemi ke snížení konfliktu a násilí ve městě, na jejichž uskutečnění se účastníci dohodli.

Scientologové z pěti kontinentů se spojují ve společném úsilí s vládními úřady a nevládními organizacemi, aby dosáhli všeobecného povědomí a zavedení Všeobecné deklarace lidských práv OSN z roku 1948, předního světového dokumentu týkajícího se lidských práv.

Scientologická církev publikovala brožuru Scientologie: Jak pomáháme – Spolu za lidská práva, Děláme lidská práva světovou skutečností, aby vyhověla žádostem o více informací o výuce lidských práv a o iniciativách, které Církev podporuje. Více informací najdete na Scientology.org/humanrights.

###

Zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard, napsal: „Lidská práva musejí být učiněna faktem, ne idealistickým snem“, a Scientologické náboženství je založeno na principech lidských práv. Kodex scientologa vyzývá všechny členy církve, aby se věnovali „podpoře pravé humanitářské snahy na poli lidských práv“.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Marketing řešený podle marketingového plánu

Každá firma chce zvyšovat obrat a zejména zisk. Každá firma tak musí řešit marketing. Náhodné marketingové aktivity ale určitě nemají takový úspěch, jako marketing realizovaný podle předem určeného plánu.

EU pravidla pro stavbu nových domů

V ČR postupně dochází ke změně ve výstavbě budov směrem k energeticky účinnějším domům.

Bezpečnost i při velmi špatné viditelnosti

Mnohé profese musí vykonávat svoji práci v prostředí se sníženou viditelností. Pracovníkům tak hrozí vysoké nebezpečí vážného úrazu jen proto, že nejsou vidět. Řešením jsou samosvětelné vesty a bundy uvex.

Když jsou půjčky problém

Každý si pod půjčkou většinou představí problém, který raději nechce mít. Ovšem v dnešní době je nutné mít půjčku, protože některé věci si bohužel nemůžete koupit, ale potřebujete je. Už jen nové auto něco stojí....

Konec finančích problémů jednou pro vždy

Na finančním trhu je dnes nepřeberné množství firem nabízejících všelijaké půjčky, které slibují, že budete splácet pouze jednu jedinou půjčku. Bohužel, v mnoha případech je opak pravdou. Nejen, že vám půjčka ještě...

Jak na marketingovou kampaň?

Chystáte se vstoupit na trh s novým produktem a připravujete marketingovou kampaň? Marketingové kampaně mohou mít nepřeberné množství podob. Vždy je důležitá kvalitní příprava.

Porovnání cen oken plastových, dřevěných a hliníkových

Je velice těžké přesně porovnat ceny plastových, dřevěných, dřevo-hliníkových či hliníkových oken. Cena oken je závislá na mnoha proměnných (členění oken, použité sklo, použité kování atd.).

Bezpečnostní obuv uvex 2 trend - kvalita a komfort za příznivou cenu.

V provozech, kde jsou zaměstnanci minimálně osm hodin na nohou, musí obuv poskytovat mnohem více než jen ochranu. Z tohoto důvodu klade uvex obzvláště velký důraz na vynikající pohodlí i při nošení po dlouhou dobu.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce