Krby - teplo domova

Datum: 15.09.2009 Autor: Krby Přečteno: 496

Oheň je již od nepaměti symbolem domova, bezpečí, soudržnosti. Kromě toho zvuk praskajícího dřeva vnáší do místnosti romantickou a pohodovou atmosféru. Taktéž pohled do pulsujících žhavých uhlíků je příjemnou meditací po návratu z dlouhé zimní procházky.

Krby
Krby
www.topsys.cz

Oheň je již od nepaměti symbolem domova, bezpečí, soudržnosti. Kromě toho zvuk praskajícího dřeva vnáší do místnosti romantickou a pohodovou atmosféru. Taktéž pohled do pulsujících žhavých uhlíků je příjemnou meditací po návratu z dlouhé zimní procházky.

Krby jsou tou pravou možností, jak oheň přivést až k sobě do obývacího pokoje. Krby by měly být navrženy tak, aby nenarušovaly prostorovou koncepci pokoje a zároveň byly bezpečné. Jejich poloha by měla být významná, důstojná a současně klidná, nabízející přiměřený intimní prostor pro relaxaci.

Krby lze orientovat do různých částí místnosti. Tradičně nejoblíbenější je poloha krbu v rohu, kde oživí těžko využitelný prostor. Tato poloha u zdi však často znemožňuje vizuální kontakt s krbem z jídelní a pobytové části domu. Tento problém velmi efektně řeší oboustranné krby umístěné v centru místnosti tak, že zcela přirozeně oddělují jídelní zónu domu od zóny obytné.

V ČR se zatím krby vybírají podle estetiky. Ten je hezký, ten se nám hodí, ten ne, což není zrovna ten správný přístup při výběru krbu.

Na trhu najdete širokou nabídku krbů různé kvality a různé ceny. Nejlevnější můžete najít i na pultech specializovaných supermarketů. Je však samozřejmostí krby nakupovat u profesionálních odborných firem. Mezi nejznámější české výrobce i prodejce krbů patří firma TOPSYS Praha spol. s r.o, která realizuje exkluzivně Krby a krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ a španělského výrobce FUGAR po celé ČR. Najdete je na www.topsys.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce