Začínáme s RC vrtulníky

Datum: 24.07.2013 Autor: Jan Mejsnar Přečteno: 882

Rádi byste si koupili jakoukoliv hračku, se kterou by mohla být sranda, ale již nevíte jakou? Nabízíme vám skvělý nápad! Pořiďte si RC vrtulník.

http://www.rc66.cz/
http://www.rc66.cz/
http://www.rc66.cz/

Rádi byste si koupili jakoukoliv hračku, se kterou by mohla být sranda, ale již nevíte jakou? Nabízíme vám skvělý nápad! Pořiďte si <a href="http://www.rc66.cz/">RC vrtulník</a>. Jako první si musíte položit otázku, zda si s vrtulníkem budete pouze hrát, nebo zda-li se chcete stát vynikajícími letci? Jestli se nadchnete pro první, ne tolik obtížnou cestu, měli byste vybrat model vrtulníku, který nebude moc obtížný na ovladatelnost. Zdali chcete být náročnější, můžete trochu povolit uzdu své fantazii a zvolit si o trochu složitější typ. Laikům se navrhuje jeden z nejprodávanějších typů, <a href="http://www.rc66.cz/rc-vrtulniky">Walkera</a>. Pro ty smělejší můžeme též navrhnout postupné vyměnění pár modelů, jelikož ne kterýkoliv vám bude na 100% sedět. Poté,co si pořídíte svůj první model, myslete na to, že je dost těžké naučit se "přepínat", když RC model mění zatáčí - letíte-li od sebe, páčky pro pohyb dopředu/dozadu a vlevo/vpravo jsou protichůdně, než když letíte směrem k sobě. Ze začátku tedy navrhujeme nějaký 3 nebo 4-kanálový model, koaxiální uspořádání je skvělé k lepší vyrovnanosti, kvůli které se model ve vzduchu drží takřka sám. Dobré je také ze začátku zvolit model, který má malou váhu. Protože všechna negativa, která bude mít, budou proti vám-začátečníkovi. Nemusíte tedy tolik vyrovnávat. Jsou vynikající pro učení létání, zvykání si na změny směru apod. Abyste ale nepřišli vniveč, zaměřte se též na nižší cenovou kategorii. Ono totiž-rozbít vrtulník za 10.000Kč nebo za 2.000Kč, je rozdíl. Určitě to nezamrzí tolik, jako když vám potom bude plakat nejen oko, ale i peněženka. Až budete obratnější a znalejší, můžete se vydat koupit lepší a výkonnější model. To ale doporučujeme až poté, co už opravdu budete umět létat. Je lepší předejít nešťastným pádům tím, že se naučíte dobře létat s levnějším modelem. Pak bude snazší najít to, po čem vaše srdce touží. Takže se nenechte zmást krásnými vrtulníky za X tisíc korun, ale sáhněte po nějakém obyčejném, po kterém se vám nebude tolik stýskat, až s ním nedej bože narazíte omylem do stromu. Hurá do létání!

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce